Plekanec se Šafářovou čekají chlapečka? Kamarádka se prořekla!

22. července 2019
Pohlaví svého nenarozeného miminka sice zatím neprozrazují, tajnůstkářství je tu ale, zdá se, zbytečné. Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová podle všech dostupných indicií čekají chlapečka! Ostře střežené tajemství nedopatřením odhalila tenistka Andrea Sestini Hlaváčková!

Ještě se sice nenarodilo, už nyní je ale bezesporu jedním z nejostřeji sledovaných miminek. Hlavně fanoušky Lucie Šafářové a Tomáše Plekance zajímá, zda se jim narodí nová naděje českého hokeje, či budoucí grandslamová vítězka.

A nyní se zdá, že je rozhodnuto.

Vše se odehrálo tak rychle, že si toho všiml málokdo. Pozornějším fanouškům ale neušlo, že kamarádky Šafářové její miminko oslovují v mužském rodě.

Jinak tomu nebylo ani na „baby showeru“ těhotné tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové, s níž Šafářovou pojí dlouholeté přátelství. A když se Hlaváčková vrhla k těhotné Šafářové, v tu chvíli nejspíše vyzradila pohlaví miminka.

„Kde ho máš?“ vyhrkla ze sebe bezprostředně Hlaváčková a podívala se Šafářové na bříško.

Není to ale poprvé, kdy se o prvním potomkovi Lucie Šafářové a Tomáše Plekance hovoří v mužském rodě. Naposledy tak učinila sama tenistka, když o svém těhotenství informovala.

„Ten moment, kdy člověk vidí ťukat srdíčko toho malého na ultrazvuku, je asi nejkrásnější pocit v životě!“ napsala před několika týdny Lucie ve svém srdceryvném prohlášení.

Nutno ale říct, že by bylo spíše překvapivé, kdyby se Plekancovi a Šafářové narodila holčička. Hokejista totiž i ze svého manželství s Lucií Vondráčkovou, se kterou se aktuálně rozvádí, má dva syny.

Pokud se tak oficiálně potvrdí, že Šafářová čeká chlapečka, dokáže se tím akorát to, že Pleky prostě umí jenom kluky.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 19. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 83
  • 43
  • 28
  • 25
  • 24
  • 17
Komentáře