Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Detaily svatby Plekance a Šafářové: Kde se vzali, proč zrovna tam a kdy? Víme vše!

  Detaily svatby Lucie Šafářové a Tomáše Plekance. Kde si řekli své ano? | foto: Instagram

  Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová sice ke své středeční svatbě nic bližšího neprozradili, Expresu se ale podařilo získat detailní informace o svatební události roku. Kde si úspěšní sportovci řekli své ano a proč si vybrali zrovna toto místo? A kde vznikly svatební fotografie?

  Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se po tříletém vztahu vzali mimo oči veřejnosti na prozatím neznámém místě, a i když jde o jeden z celkem aktivních párů Česka na Instagramu a o svatbě již mluvili několikrát, podařilo se jim svůj velký den utajit. Ovšem ne všechno musí zůstat záhadou.

  Manželství si slíbili v prostorách jejich oblíbeného hotelu Endemit Boutique Hotel a Spa, který se nachází v obci Horní Bečva, svatební fotografie vznikly u tamější přehrady. Redakce Expresu mluvila s jejich svatební koordinátorkou Blankou Červenákovou, která nám odtajnila pozadí.

  „Když jsem se s nimi poprvé slyšela, nevěděla jsem, kdo jsou,“ vzpomíná zpětně majitelka svatební agentury, kterou prý manželům doporučila nevěstina družička.

  „Ta mě zažila na několika svatbách a řekla jim, aby oslovili mě, pokud to chtějí mít dokonalé. Snažím se lidi učit, aby měli svatbu takovou, jakou chtějí oni, a musím říct, že s Luckou a Tomem to byla jízda. Kromě mlčenlivosti byli ale jako každý jiný pár,“ říká majitelka agentury Svatby s příběhem.

  Kvůli svému závazku o mlčenlivosti nechce být konkrétnější.

  „Chtěla jsem jim to udělat hezké. Až dnes ale zjišťuji, jaký to mělo dopad. Až teď mi dochází, že to byla svatba roku,“ říká Červenáková, pro niž byla prý mlčenlivost automatickou záležitostí, podepisovat ji ale prý nemusela.

  „Báli jsme se, že se to neutají. Drželi jsme to rok a něco v tajnosti, měli jsme i jiné lokace a plány, měnilo se to ale kvůli prostředí a covidu. Jejich přáním nakonec bylo mít svatbu v hotelu Endemit a měli jsme radost, že se nám svatbu podařilo utajit. Za to jsme vděční,“ říká Červenáková, která už nechtěla být konkrétnější.

  „To bych se musela zeptat Tomáše a Lucky, jestli něco můžu říct. Teď zrovna ale uklízíme a děláme výslužky a půjdeme na snídani. Svatba byla totiž včera. Můžu říct, že nebyla ani velká, ani malá. Něco mezi,“ dodala svatební koordinátorka.

  Zpěvák Mirai Navrátil na svém instagramovém účtu navíc prozradil, že to byl právě on, kdo novomanželům na svatbě hrál. „Bylo mi ctí vám zahrát a doprovodit vás do manželství,“ napsal muzikant k fotografii, na které je spolu s Lucií Šafářovou a Tomášem Plekancem. 

  „Děkujeme moc. Bylo to úžasné,“ odpověděla mu Šafářová. 

  Jak jsme vás již informovali, svatby roku se zúčastnila jenom rodina a nejbližší přátelé. Mezi ně patří i hokejista Jiří Tlustý, který se na Instagramu pochlubil s fotkou ze svatby. Podle informací Blesku nechyběli ani bývalý krasobruslař Tomáš Verner či basketbalistka Eva Horáková. Na fotografii Plekancova „gangu“, kterou zveřejnil Tlustý, paradoxně chyběl Jaromír Jágr. 

  Šafářová a Plekanec si pro svůj velký den vybrali hotel, do kterého se rádi pravidelně vrací, protože ten kromě malebné přírody a luxusního wellness nabízí i mnoho sportovních aktivit. K dispozici je víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro milovníky tenisu, nohejbalu, basketbalu, fotbalu i ledního bruslení, není proto divu, že je to místo pro tento pár jako stvořené.

  V galerii se můžete podívat na fotografie hotelu, kde Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová uzavřeli manželství.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:43 pátek 21. ledna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   63
  • Trapas
   54
  • Haha
   19
  • Tvl
   7
  • Cože
   5
  • Sladký
   4