Čím si Šafářová pojistila zamilovaného Plekance? Inspiruje tím i další ženy

20. února
Tenistka Lucie Šafářová (33) si moc dobře uvědomuje, že i když je jí partner Tomáš Plekanec (37) oddaný a chce s ní strávit zbytek života, nemá ho jistého. Tvrdě na sobě pracuje, není den, kdy by se nestarala o to, aby byl na ni pyšný. Tomu se říká láska.

Žena by vedle muže neměla zlenivět, přestat se upravovat a rezignovat na svou postavu, i když si třeba myslí, že ho má jistého, když si ji chce vzít a má s ním dítě. Své o tom ví i bývalá tenistka Lucie Šafářová, která na sobě každý den tvrdě dře, aby se svému milému líbila.

Sice už aktivně nesportuje, po profesionálním tenise se jí nestýská, protože to nebylo jen cestování a turnaje, ale i drsné tréninky, neskutečná vůle a odříkání. Jenže zase vedle stále ještě hrajícího hokejisty nechce vypadat jako rozkydlá mamina.

Hned po porodu dcery Leontýnky (1,5) se dala do kupy a doteď se může chlubit sexy postavou. Jak to jen dělá?

„Je to každodenní dřina, ale já to miluju,“ prozradila partnerka hvězdného hokejisty Tomáše Plekance na Instagramu.

Dokonce si i s partnerem vymysleli různé rituály, aby si dávali do těla společně, aby dělali i něco jen spolu bez dcery. Aby byli nejen partneři, kamarádi, ale i v něčem parťáci, kteří se rádi hecují.

Lucie s Tomášem ukázali nejen, jak cvičí, ale také to, jak bydlí.

Lucie s Tomášem ukázali, jak cvičí, ale i to, jak bydlí.

A je poznat, že se Lucce taktika držet s „Plekym“ krok vyplácí, protože Tomáš vypadá čím dál tím zamilovaněji a může na ní oči nechat.

Neusnout na vavřínech a být pro muže atraktivní, to je Lucčino krédo.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře