Tady plánují rodinu? Končící tenistka Šafářová staví rodinný dvojdomek u Prahy

Plánují zde rodinu? Tenistka Lucie Šafářová koupila pozemek v pražském Radotíně, má se na něm stavět rodinný dvojdomek. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Tenistka Lucie Šafářová se loučí s aktivní kariérou a má nejvyšší čas, aby svůj život začala přizpůsobovat budoucí rodině. A přípravy rozhodně nebere na lehkou váhu. Zatímco její Tomáš Plekanec se po většinu času věnuje hokeji, ona se mezitím zřejmě ujala zařizování jejich budoucího hnízdečka lásky. Koupila pozemek v pražském Radotíně, kde už začala stavba rodinného dvojdomku!

Ti dva to spolu nejspíš opravdu myslí vážně. Zatímco Tomáš Plekanec jako hvězda hokejové extraligy vydělává hromady peněz, jeho partnerka Lucie Šafářová se podle informací týdeníku Sedmička zřejmě dala do zařizování jejich budoucího společného života.

Ten by se mohl odehrávat v Radotíně, poklidné čtvrti na okraji Prahy. Právě tam totiž tenistka, která se rozhodla bohatou kariéru ukončit, koupila pozemek o velikosti 253 metrů čtverečních.

Aktuálně na pozemku nestojí nic, to se ale brzy změní.

Nedávno se totiž na parcele rozjely stavební práce, jejichž výsledkem má být rodinný dvojdomek. Tenistka měla za pozemek zaplatit 2 650 000 korun a většinu částky prý hradí z hypotečního úvěru.

Na pozemku má vyrůst dvojdomek.

Na pozemku má vyrůst dvojdomek.

Zda má dvojdomek skutečně Šafářové a Plekancovi sloužit jako hnízdečko lásky na život po sportovní kariéře, zatím není jisté, nejde ostatně o první nemovitost, kterou si tenistka pořídila. 

Šafářové však za týden bude dvaatřicet let a její biologické hodiny už nepochybně bijí na poplach. Lze se tedy domnívat, že se spolu s Plekancem rozhodla svým dětem, samozřejmě pokud si je plánují pořídit, zajistit co nejlepší zázemí ve zbrusu novém domečku na okraji hlavního města.

Pozemek v pražském Radotíně, který patří tenistce Lucii Šafářové.

Pozemek v pražském Radotíně, který patří tenistce Lucii Šafářové.

Pokud ovšem Plekanec skutečně hodlá ze Šafářové udělat svou životní partnerku číslo dvě, bude nejprve muset vyřešit soudní tahanici se stále ještě zákonnou manželkou Lucií Vondráčkovou. Ta si aktuálně stěžuje, že si Plekanec u soudu vydupal nesmyslné opatření, aby společně s dětmi nemohla vycestovat z Kanady. Že by jejich spor měl být vyřešen v dohledné době, to se zatím rozhodně nezdá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 28. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  153
 • Super
  58
 • Haha
  35
 • Cože
  22
 • Tvl
  22
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat