Šafářová si koupila společný pozemek s jiným hokejistou. Věděl o tom Plekanec?

Co mají společného Lucie Šafářová a Petr Vampola? Seznámil je Tomáš Plekanec? | foto: Profimedia.cz

Jak jsme vás již informovali, Lucie Šafářová si potají v Radotíně nedaleko Prahy pořídila pozemek o velikosti 253 metrů čtverečních, na kterém si staví domeček. Podle spekulací má jít o hnízdečko lásky, kde by se měla usídlit s právě se rozvádějícím Tomášem Plekancem. Má to ale háček. Kromě toho, že na pozemku postaví leda tak malý krcálek, hned sousední pozemek si měl pořídit hokejista Petr Vampola. Náhoda?

Samotná Lucie Šafářová si tenisem za svou kariéru „vypinkala“ přibližně 200 milionů korun, Tomáši Plekancovi honění se za pukem vyneslo přes miliardu.

Až se tak milenci budou chtít jednou společně usadit, nic pro ně z finančního hlediska nebude překážkou. Když se proto objevily informace, že si Lucie Šafářová v Radotíně u Prahy staví domeček, dalo se předpokládat, že si staví hnízdečko lásky. Nyní se ale zdá, že je vše jinak.

Stejný nápad jako Šafářová měl podle katastru nemovitostí i hokejista Petr Vampola, který aktuálně čirou náhodou nastupuje na led v barvách Rytířů Kladno. Těm se po svém návratu z Montrealu upsal i sám Plekanec.

Pokud by se tak Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec rozhodli usadit v domečku, který roste na pozemku o velikosti 253 metrů čtverečních, za který Šafářová měla zaplatit 2 650 000 korun, jejich přímý soused by byl Petr Vampola.

Plekanec s ním reprezentoval v roce 2011 Českou republiku na mistrovství světa v hokeji v Bratislavě. Ačkoliv může jít jenom o náhodu, zkusili jsme se zeptat Lucie Šafářové, zda pro to má vysvětlení.

„Nechci se k tomu vyjadřovat. Je to má soukromá věc. Vás to zajímat nemusí,“ sdělila nám tenistka na naše dotazy. To hokejista byl, co se informací týče, vstřícnější.

„Pozemek jsem koupil přes jednoho pána, který mi ho nabídl. Stavím si tam dům. S Luckou jsme dlouholetí kamarádi, ona dostala nabídku od stejného člověka. Je to náš známý, který se pohybuje kolem sportu, ale nerad bych ho jmenoval, aby se nenaštval,“ sdělil nám Vampola.

Stejně jako Šafářové i jeho jsme se zeptali, zda v domě hodlá bydlet. „To nyní nedokážu říct. Uvidíme,“ prozradil hokejista.

Máme to brát tak, že si se Šafářovou staví dvojdomek? „Já si zodpovídám za svůj dům, ona za svůj. Jsme sousedi, ale co ona si s ním bude dělat, je na ní,“ říká Vampola.

Domy ale mají společnou základovou desku, a když jsme se na to Vampoly zeptali, otázka ho překvapila. „To nevím. Staví to jedna firma. Já budu mít svůj barák na svém pozemku. Řešíme si to každý sám. Co ona s tím zamýšlí nebo nezamýšlí, nevím. Dům je psaný na ni,“ uzavřel Vampola.

S ohledem na velikost pozemků, kdy Šafářová vlastní 253 metrů čtverečních a Vampola pouhých 244, se nedá předpokládat, že by na pozemcích vyrostly samostatné domky. Zajímavé by to možná bylo v případě, kdyby oba pozemky vlastnil jeden člověk. To ale není tento případ.

Jelikož ale pochybujeme, že by Šafářová v domku v budoucnu bydlela, a Vampola zatím netuší, zda ho také nebude mít jenom na kšeft, je zajímavé, že k takovému lukrativnímu pozemku přišli lidé, které v očích veřejnosti spojuje právě se rozvádějící Tomáš Plekanec.

Fotogalerie

Komentáře