jít naiDNES.cz

Proč by pro všechny bylo výhodnější, kdyby Šafářová byla těhotná?

Těhotenství Šafářové může zamíchat kartami v rozvodu Plekance s Vondráčkovou. | foto: Expres.cz | foto: Expres.cz

Pokud je to pravda, pak je tenistka Lucie Šafářová s hokejistou Tomášem Plekancem těhotná. To by zřejmě zamíchalo kartami všech zúčastněných, včetně zpěvačky Lucie Vondráčkové, která je s hokejistou v rozvodovém procesu. Jaké výhody by požehnaný stav Šafářové mohl přinést?

Není žádným tajemstvím, že Tomáš Plekanec je s Lucií Vondráčkovou v táhlé a nepříjemné rozvodové bitvě. Šarvátky se táhnou už od té doby, kdy hokejista a zpěvačka loni v létě oznámili, že jdou od sebe.

Manželé se přeli nejen o výši výživného, ale také o to, kde budou žít jejich synové Adam s Matyášem.

Plekanec se přestěhoval z Kanady do Čech (částečně kvůli současné partnerce Lucii Šafářové) a děti by měl rád nablízku. Vondráčková si přála zůstat v Montrealu, kde jsou kluci zvyklí žít.

Nakonec dal soud za pravdu Tomáši Plekancovi a nařídil zpěvačce přestěhovat se s dětmi na konci školního roku zpátky do Čech.

To by mělo proběhnout každým dnem a právě teď se objevily informace o tom, že by současná Plekancova partnerka Lucie Šafářová měla být těhotná.

Na první pohled se zdá, že by to do už tak zamotané rodinné situace mohlo vnést další chaos. Jenže pravděpodobně by to naopak všem aktérům trojúhelníku spíš pomohlo. V čem?

Jako většina rozchodů a rozvodů ani tenhle není jednoduchý. Navíc jsou v tom děti, spory o majetek a výši alimentů, což proces jen prodlužuje. Pokud ale Lucie Šafářová opravdu čeká dítě, je dost možné, že minimálně Tomáš Plekanec se bude snažit rozvod urychlit.

V tom případě by minimálně on mohl mít snahu vyjít Vondráčkové vstříc a nesnažit se za každou cenu prosadit svou. Rozvody komplikují právě nároky, z nichž ani jedna strana nechce ustoupit.

Jestli je ale Šafářová těhotná, pak by se hokejista mohl snažit rozvod uspíšit. A to nikdy nejde cestou nátlaku, ale snahou o kompromis.

Takže i pro Vondráčkovou, pro niž musela být zpráva o údajném těhotenství Šafářové rána, by to vlastně nakonec bylo výhodnější. 

Nehledě na to, že těhotenství Lucie Šafářové by mohlo být definitivní tečkou za vztahem Vondráčkové a Plekance.

A kde je konec, tam se rýsuje i začátek. Třeba nový vztah pro Lucku Vondráčkovou.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat