jít naiDNES.cz

Lucie Šafářová se pochlubila rostoucím těhotenským břichem: Odkryla jedno tajemství

Lucie Šafářová je v pokročilém stadiu těhotenství? | foto: instagramProfimedia.cz

Partnerka hokejisty Tomáše Plekance se na Instagramu pochlubila fotkou, na které se krásně vyjímá její obrovské těhotenské břicho. Podle velikosti to vypadá, že dítě snad přijde každou chvílí na svět! Kdy tedy Lucie Šafářová otěhotněla?

Bývalá tenistka Lucie Šafářová prožívá jednu z nejšťastnějších životních etap. S mužem, jehož miluje, se připravuje na příchod společného potomka. Ten se zřejmě narodí brzy, alespoň Lucčino břicho tomu napovídá.

Spokojená blondýna se svými fanoušky sdílela fotku, na které se rozvaluje na gauči vedle svého psího kamaráda Rockyho. Pozornost přitahuje zejména obrovské těhotenské břicho, podle něhož by Šafářová mohla být v sedmém měsíci, možná dokonce na začátku osmého.

To by ale znamenalo, že Lucie Šafářová otěhotněla jen nedlouho poté, co Tomáš Plekanec jejich vztah zveřejnil.

Lucie Šafářová je v pokročilém stadiu těhotenství?

Lucie Šafářová je v pokročilém stadiu těhotenství?

Jak šly události po sobě?

Přesně loni touhle dobou, tedy na začátku srpna, Tomáš Plekanec oznámil na Facebooku rozchod se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, se kterou je doteď v rozvodové bitvě. 

Pouhých patnáct dní nato hokejista přiznal, že se vídá s Lucií Šafářovou, to bylo na konci srpna 2018.

Pokud je Lucie Šafářová v sedmém měsíci, musela otěhotnět na přelomu listopadu a prosince, tedy zhruba tři až čtyři měsíce poté, co Plekanec přiznal s tenistkou vztah. To by také odpovídalo oficiálnímu ukončení tenisové kariéry Šafářové, které přišlo v první třetině listopadu.

Fotka, kterou šťastná Lucie Šafářová zveřejnila, zřejmě vůbec nepotěšila Lucii Vondráčkovou, jež je stále ještě zákonnou Plekancovou manželkou. Pohled na Plekance s jinou partnerkou stále ještě může jitřit ránu z rozpadu manželství.  

Nedávno se navíc hrdličky pochlubily další fotkou z rodinného alba, na níž jsou pohromadě Tomášova matka spolu s maminkou Lucie Šafářové a obě dámy vypadají, že jsou se stavem svých dětí více než spokojené.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat