jít naiDNES.cz

Nejlepší kamarádky Křížková s Rosickou: Ani majetkové poměry je nerozdělí

Svědčily si i na svatbě. | foto: Profimedia.cz

Jsou kamarádkami na život a na smrt, obě si svědčily na svatbě, jejich děti se kamarádí, nemohly by bez sebe být. Přesto jsou ale každá jiná, obě žijí rozdílnými životy. Může modelky Lucii Křížkovou (34) a Radku Rosickou (37) rozdělit opačný styl života?

Obě jsou krásné, sympatické, s dokonalým tělem. Obě se prezentují jako chápavé manželky a maminky, které by za své potomky dýchaly.

Přece je ale něco, co může modelky Lucii Křížkovou a Radku Rosickou rozdělovat, a tím jsou – jak jinak – peníze!

Zatímco Lucka vychovává dvě děti a do toho musí pracovat, jinak by se rodina neuživila, Radka za poslední roky byla opravdu jen tou ženou v domácnosti a užívala si luxusu.

Sama Křížková přiznala, že bez jejího příjmu z moderování by se rodina neuživila. Sice má doma profesionálního sportovce, který asi nevydělává špatné peníze, ale jako jachtař si na miliony nepřijde.

Zato Rosická si klofla moc dobrou partii. Krátce po soutěži krásy se seznámila s fotbalovým talentem Tomášem Rosickým (37) a od té doby jsou spolu. Fotbalista si za svou kariéru měl vydělat kolem půl miliardy, což už je opravdu hezká částka.

Od dob soutěže krásy jsou nerozlučnými kamarádkami.

Od dob soutěže krásy jsou nerozlučnými kamarádkami.

Radka si mohla dovolit být doma s malým synem Tomášem, starat se jen o domácnost a zázemí pro partnera. Jezdí na drahé dovolené, nakupuje v luxusních buticích, nemusí na nic „hrábnout“.

Vypadá to, že majetkové poměry krásky nerozdělily a Křížková na sebe může být pyšná, že se dokázala postarat o rodinu a nemusela být závislá na manželových penězích.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:44 sobota 13. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
Komentáře