Dopadne jako kolegyně Boho? Miss Křížková přiznala velkou krizi

5. října 2019
Moderátorka a bývalá miss Lucie Křížková (35) už od dob korunovace královny krásy byla za tu slušnou, která nedělá skandály, žije šťastně po boku jachtaře Davida Křížka, s nímž má dvě malé děti. Je ale opravdu vše tak zalité sluncem, jak to navenek vypadá? Sama modelka přiznala, že se něco děje.

Krásná moderátorka Lucie Křížková byla až do poslední doby velmi aktivní na svém profilu na Instagramu. Dávala tam fotky rodinky, práce, zážitků, ale i smutných věcí, když jí třeba zemřel táta.

Najednou se odmlčela, nebylo po ní vidu ani slechu, až se její followeři začali zajímat, co s ní je. Na jejich popud se vlastně po týdnu ozvala a nezněla zrovna moc šťastně.

Sice to chtěla zachránit fotkou šťastné rodinky, která je opravdu kouzelná, ale nestojí za jejími slovy nějaký smutek či zklamání? Dost to vyznělo jako období nějaké krize.

„Koukám, poslední fotka ve feedu skoro před týdnem... Někdy není nálada cokoli sdílet, někdy není ani co...,“ napsala modelka s trochou smutku ve svých větách.

Lidé se jí okamžitě začali ptát, co se u ní děje, jestli mají s Davidem krizi. Vždycky se špatné věci ve šťastném vztahu (na první pohled) dějí v návaznosti se zašifrovanými „hesly“ ve větách typu, že teď není co sdílet, že není nálada a podobně.

Manžel David je Lucce velkou oporou.

Manželství s Davidem bylo až doposud bez mráčků.

Snad neprožívá vztahovou krizi jako její kolegyně z Miss Jitka Boho (27), která od manžela dokonce utekla k rodičům na Moravu. Pravděpodobně kvůli partnerově divoké povaze a údajným nevěrám. 

Jak je ale o Lucce známo, je to velká bojovnice, která si jen tak vztah s Davidem nenechá vzít. Je asi těžké žít po boku člověka, jenž je neustále pryč, ale tak to u sportovců bývá. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:46 2. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 77
  • 38
  • 35
  • 30
  • 29
  • 25
Komentáře