jít naiDNES.cz

Jágrova modelka už není sama: Kovandová zabrousila na led a ulovila hráče Komety

Holík je novým přítelem Kovandové. | foto: Instagram

Po Jágrovi kometa - Modelka, která se do povědomí dostala jako dívka, která přespala u Jaromíra Jágra, protože neměla kde složit hlavu, opět zabrousila na led. Lucie Kovandová skončila v náruči extraligového hokejisty, s nímž se dala do kupy přes sociální sítě.

Modelka, jejíž jméno se v médiích v posledních letech skloňovalo ve spojitosti s Jaromírem Jágrem, už není sama. Po nevydařeném vztahu s dlouholetým přítelem je opět šťastná a zamilovaná.

Jejím objevem není překvapivě nikdo jiný než hokejista. Kovandová však tentokrát zabrousila do extraligy. Zalíbení našla v hráči brněnské Komety Petru Holíkovi, který je zároveň vítězem poháru.

Vztah, který je prý momentálně v rozkvětu, už modelka netají. „Jsem zamilovaná a po dlouhé době opravdu šťastná,“ uvedla Kovandová s tím, že svou lásku nepotkala na stadionu ani na party, ale na sociální síti.

„První kontakt proběhl na sociální síti, začali jsme si psát, rozuměli si a na první schůzce už bylo jasno,“ dodala.

O modelce Kovandové se v posledních letech nemluvilo jinak než jako o té od Jágra. Kráska s rezavými vlasy byla totiž nafocena, jak s hokejistou s číslem osmašedesát vchází do jeho bytu a odchází až v ranních hodinách.

Celá věc byla o to pikantnější, že Kovandová byla v té době zadaná a její přítel údajně o Jágrovi věděl. Kovandová totiž celou situaci vysvětlovala tím, že u hokejisty přespala, protože jela pozdě z pracovní cesty, neměla kde složit hlavu a Jágr jí nabídl pomoc.

A přestože jakékoli spekulace o jejich poměru dodnes odmítá, málokomu se chce věřit, že mezi nimi k ničemu nedošlo.

O to víc, když má pro hokejisty slabost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:10 7. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Trapas
  11
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
Komentáře