Modelka Lucie Hadašová se už společenským akcím vyhýbá, modeling skoro pověsila na hřebík a stará se o dvě dcery a domácí zvířata. Výjimku udělala, když vzala mladší dítě a vyrazila do zahrad porodnice v Podolí užít si den dětí.
Sama přiznala, že si odskočila od domácích povinností, pak se rychle zase musí vrátit domů, aby se mohla postarat o zvířata.
Manželka bývalého hokejisty Jaroslava Bednáře (45) se místo promenádování na přehlídkových molech dala na chování drůbeže a ovcí.
„Staráme se o pozemky sousedů, aby tam nemuseli sekat trávu, pořídili jsme tam zvířata. Máme tam ovce a slepice. Ale je to jen v malém množství,“ prozradila sexy Lucka.
Přibudou jí další starosti s němými tvářemi, protože se s manželem rozhodli pořídit si chovnou stanici na psí plemeno Jack Russell teriér. Což je dost hyperaktivní mazlíček.
„Chceme chovnou stanici, tak to bude moje dítě,“ smála se modelka a tím odpověděla, jestli by chtěla ještě miminko.
O syna se s Jaroslavem pokoušet nechtějí a raději se budou soustředit na nový byznys, na který se prý velmi těší, protože sami si tu psí rasu oblíbili.
Fotogalerie |