Gelemová o svém vztahu s Felixem: Na starší jsem už od dětství

30. srpna 2017
O vztahu Felixe Slováčka a jeho partnerky Lucie Gelemové toho bylo řečeno mnoho. Teď se rozhodla promluvit i samotná umělkyně, která se svěřila, co ji na Felixovi přitahuje. Je to všechno o věku a zkušenostech. Jejich vztah přitom přirovnala ke Gottovi a jeho ženě Ivaně.

Už několik měsíců prezentuje Felix Slováček (74) malířku Lucii Gelemovou (34) jako svoji oficiální partnerku. Mnozí se přitom pozastavují nad jejich věkovým rozdílem. Gelemovou označují za zlatokopku.

„Už jako malá jsem tíhla ke starším lidem, protože mají zkušenosti, a zajímaly mě jejich zážitky a názory. Většinou jsem tam hledala tu moudrost a nadhled. Takže to může z části být znamením, charakterem nebo i tím, že jsem s prarodiči trávila hodně času. Mezi mnou a Felixem je věkový rozdíl 40 let, ale způsob, jakým nás bulvár prezentuje a lidé podle toho soudí, je sprosté,“ vyjádřila se v rozhovoru pro Luxury Prague Life pohledná malířka s tím, že ji v životě v mnohém ovlivnil její dědeček, s kterým strávila v dětství mnoho času.

Argumentuje přitom jinými věkově rozdílnými vztahy v českém showbyznysu.

„Vemte si pana Gotta, vážený člověk, Felixův kamarád, jeho manželka je o 35 let mladší. Další kamarád Felixe Petr Janda – jeho manželka 40 let rozdíl. Nebo pan Jiří Menzel, také vážený člověk. Nikdo si ale nedovolí je za to takhle hanlivě, vulgárně a odporně špinit. Těch příkladů je mnoho nejen v cizině, ale i z minulosti. Nelze to soudit. Nikdo na to nemá právo, dokud to sám neprožije.“

Gelemová přirovnala jejich vztah ke vztahu Karla Gotta a jeho ženy Ivany. Ta ovšem zpěváka nikomu neodloudila.

O tom, že je vztah Slováčka a Gelemové vážný, svědčí i to, že svého staršího partnera přivedla i ke své rodině.

„Mají ho rádi a on má rád je. Občas za nimi jezdíme. Rozumí si spolu. Je to hezké, vždycky si užijeme spoustu legrace,“ uzavřela.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:34 čtvrtek 28. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

  • 59
  • 32
  • 18
  • 15
  • 8
  • 7
Komentáře