Nechá se Lucie Borhyová inspirovat Vendulou Pizingerovou a dopřeje si ještě jedno dítě?

3. ledna
Poslední dobou se stal velký trend v tom, že ženy v pokročilém věku rodí děti. Takovou pomyslnou věkovou hranici v českém showbyznysu posunula ředitelka Kapky naděje (48), které se teď narodil syn Pepík, i když v rozrůstání už ani nedoufala. Ale chtěla splnit přání manželovi Josefu Pizingerovi (33), který po vlastním potomkovi toužil. Bude totéž chtít dopřát i moderátorka Lucie Borhyová (40) svému partnerovi Michalu Smečkovi (31)?

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi Vendula Pizingerová vzala pomyslné vítězství zpěvačce Báře Basikové, když porodila chvíli před padesátkou. Do té doby kralovala právě muzikálová diva, která porodila syna v pětačtyřiceti letech.

Vlastně se to stalo v poslední době takovým módním trendem, mít ještě jedno miminko, než se dojde do věku, kdy to už nejde ani s pomocí medicíny.

Nechá se tím inspirovat i nejoblíbenější moderátorka Lucie Borhyová? Sama má o deset let mladšího partnera, který si jednou určitě bude přát vlastní dítě. Lucie už má dvě vlastní, mohla by si říci, že už má „splněno“, ale jak se dá předpokládat, možná stojí i o novou rodinu.

Lucie Borhyová s přítelem Michalem Smečkou, o kterém zásadně mlží a nebo vůbec...

Lucie Borhyová s přítelem Michalem Smečkou

„Ano! Ale neplánuji to, nechám se překvapit, co mi ještě osud pěkného nachystá. Co se má stát, to se stane, takže uvidíme,“ řekla Borhyová v rozhovoru pro Blesk zdraví.

Přesně jako Vendula Pizingerová, která už nedoufala, že by porodila třetí dítě, ani Lucie neví, jestli to vyjde. Ale díky ředitelce Kapky naděje má větší naději, že i ona by mohla ještě přivést miminko na svět.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 pondělí 3. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 82
  • 41
  • 39
  • 32
  • 17
  • 11
Komentáře