jít naiDNES.cz

Láska, nebo byznys? Proč Lucie Borhyová zveřejnila snímek s „milencem“?

Lucie Borhyová a její nový milenec. | foto: koláž Expres.cz

Když jde o její soukromí, Lucie Borhyová je skoupá slova. Prvního května udělala ale něco nevídaného. Na instagramovém profilu své společnosti na náramky zveřejnila snímek se svým pohledným obchodním partnerem, se kterým má udržovat milostný poměr. Šlo o kalkul nebo nečekaný coming out?

Tvoří Lucie Borhyová a Michal Smečka pár, nebo jde jenom o kalkul ze strany krásné moderátorky, která potřebuje zpropagovat svou společnost na náramky a nezaplatit za propagaci ani halíř? Pokud bychom se drželi jejího způsobu komunikace s médií, co se Borhyové vztahů týče, musíme se přiklonit k druhé variantě.

Například svůj vztah s Michalem Hrdličkou do poslední chvíle tutlala i před svými nadřízenými. Ačkoliv si už o nich šuškali i vrabci na střeše, Borhyová a Hrdlička tvrdili, že jsou jenom kolegové. S pravdou šli ven až po zásahu paparazzi fotografů, kteří je načapali inflagranti.

I proto je velmi divné, že by zrovna Lucie Borhoyvá o svém vztahu se Smečkou dala vědět prostřednictvím Instagramu. Právě na prvního máje totiž na sociálním účtu jejich společnosti LuckyBe přistál snímek, na níž jsou Borhyová a Smečka v objetí.

Je více než zřejmé, že v tomto případě jde o propagační fotografii náramků, které mají pomáhat potřebným.

Je ovšem i tak možné přiznat, že není vyloučeno, že pracovní vztah přerostl v něco víc. Není totiž žádným tajemstvím, že má Borhyová pro pohledné mladíky velkou slabost a i Lucie Bílá je zářným důkazem, že vztah slavných žen a jejich spolupracovníků může fungovat.

Až ale dojde k odhalení jejich možného poměru, rozhodně to nebude prostřednictvím Instagramu. Na to si Lucka svého soukromí až moc váží.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:10 31. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Haha
  20
 • Cože
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  15
 • Tvl
  12
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat