Lucie Borhyová je připravená na nový vztah. Dala si inzerát!

| foto: Facebook Lucie Borhyové

Lucie Borhyová hledá nového otce pro své dvě děti. Alespoň to vyplývá z jejího posledního vyjádření. Krásná moderátorka se svým fanouškům svěřila, že v jejím životě už chybí jenom nový machr.

Půl roku. Tak dlouho moderátorce Lucii Borhyové trvalo, než se oklepala z rozchodu s otcem své dcerky Lindy Michalem Hrdličkou. Zatímco ten údajně již řadu měsíců randí s krásnou tenistkou Karolínou Plíškovou, i Borhyová konečně připustila, že by se v jejím životě mohl objevit někdo nový.

Fotogalerie

Přestože se na konci loňského roku spekulovalo, že by se Borhyová měla vídat s rybářem Jakubem Vágnerem, čemuž nasvědčovaly i jejich tajné noční výlety mimo Prahu, ten nakonec skončil v náruči modelky Elišky Bučkové

Borhyová tak opět skončila bez partnera, což jí s příchodem jara začalo, jak se zdá, trošku vadit.

Proto na svůj oficiální facebookový profil nahrála fotografii se sněženkou bílou, také jinak předjarní a napsala k tomu jasný a výstižný vzkaz.

„Krásný první jarní den. Sněženky už mám..., tak ještě toho machra,“ vyznala se ze svých pocitů Borhyová, která jednou větou rozpoutala doslova peklo.

V tu chvíli jí totiž začaly chodit nabídky na schůzky takovou intenzitou, že kdyby na všechny kývla, měla by do konce léta plný diář.

Objevilo se ale nespočet komentářů, které ji odrazovaly od schůzky s machrem. Naopak jí její fanoušci radili, aby se konečně seznámila s někým normálním, jinak se zase spálí.

Jak ale známe Lucku, není nutné jí radit, protože má vlastní hlavu a když poručí srdce, hlava neposlouchá. To byl i příklad s Michalem Hrdličkou, což krásná moderátorka v minulosti několikrát přiznala.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:15 19. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  39
 • Trapas
  37
 • Super
  21
 • Haha
  21
 • Sladký
  18
 • Tvl
  12
Komentáře