Takhle si Borhyová užívá v Rakousku. Kdo ji to drží za ruku?

Odhalí Borhyová konečně svůj vztah s Michalem Smečkou? | foto: Instagram Lucie Borhyové

Vztah se svým o deset let mladším obchodním partnerem Michalem Smečkou Lucie Borhyová sice nikdy veřejně nepřiznala, není o něm ale pochyb. Konec roku dokonce spolu strávili v rakouských horách. Právě tam vznikl snímek, který je usvědčil!

Když letos Rey Koranteng a Lucie Borhyová v Hudebním divadle Karlín předávali jednu z cen, Rey se nechal slyšet, že svou kolegyni a kamarádku musí hlídat. Prý tak nečinil dvakrát a hned z toho byl průšvih, čímž narážel na její vztahy s Řekem Nikem Papadakisem a Michalem Hrdličkou, s nimiž má moderátorka děti. A jak se zdá, svou úlohu ochránce Rey neplní moc pečlivě.

Lucie Borhyová totiž již řadu měsíců randí se svým o deset let mladším obchodním partnerem Michalem Smečkou, se kterým tráví každou volnou chvíli. Byl to Smečka, kdo ji na Prvního máje políbil pod třešní a právě s ním strávila letošní mezisváteční období na horách, když byly její děti u svých otců.

Ačkoliv její oficiální profil je plný snímků jenom samotné Lucky, instagramový profil „Luckybe“ prozrazuje, že s ní byl v Rakousku právě i Michal Smečka. A jenom těžko se nám chce věřit, že spolu tráví tolik volného času, protože jsou kamarádi.

Navíc když jsou s nimi podle informací Expresu v Rakousku i její rodiče, což spíš vypadá na rodinný výlet než na obchodní jednání. Otázkou tak zůstává, proč Borhyová vztah se Smečkou stále tají, když spolu byli již hned několikrát načapaní na romantickém výletě i s jejími dětmi a navíc se zná již i s její rodinou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:17 1. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  6
 • Tvl
  4
Komentáře