Proč Lucie Borhyová skrývá svou lásku? Může za to Hrdlička!

Michal Hrdlička promluvil o vztahu s Lucií Borhyovou. Byl plný hádek. | foto: Profimedia.cz

Moderátorská hvězda Lucie Borhyová (40) si s mužskými zažila své. I když je snem snad každého muže, sama v lásce štěstí nikdy neměla. Vždycky totiž dělala ty stejné chyby. Jenže teď se zařekla, že už to tak nenechá a nedopadne jako s otcem své dcery Lindy Michalem Hrdličkou (30).

Blonďatá sexbomba z televizní obrazovky Lucie Borhyová si vždycky střežila soukromí. Ale jen co se zamilovala, ráda se tím, co se u ní děje, chlubila. Především partnery, které považovala za životní lásky, jež ji nikdy neopustí.

Ale otcové jejích dvou dětí to viděli jinak. I když jim ze začátku nevadila pozornost médií, ani to, že je Lucka chce všem ukazovat, seznamovat a všem předvádět v přímém přenosu, jak jsou šťastni. Jenže to právě asi byla ta zásadní chyba.

Jak se začala Lucie na všechny strany ukazovat a rozdávat lásku, jako by to Nika Papadakise a Michala Hrdličku vystrašilo, že se je tím snaží k sobě co nejvíc připoutat. Když veřejnost vidí, jak je vedle nich šťastná, očekává se, že si ji i vezmou.

Ale oba po čase od sexy blondýnky utekli a z vytoužené svatby sešlo. Možná proto se Lucie nechce ukazovat na veřejnosti s mladším milencem Michalem Smečkou. Na žádné společenské akce ho nevodí, nedává s ním rozhovory, ani za ruce byste je nepotkali.

Že by se v ní rozsvítila nějaká kontrolka, aby brzdila a dala radši zpátečku, než ho také vyleká? Zdá se, že tato taktika zabírá. Lucka je pořád vysmátá, v očích je poznat, že je zamilovaná a konečně je jí s někým opět dobře.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 sobota 1. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  66
 • Haha
  39
 • Tvl
  38
 • Trapas
  32
 • Cože
  24
 • Sladký
  13
Komentáře