Sexy Borhyová zdraví ze Španělska: Jestli je vám horko, teď vám bude ještě větší!

21. července
I když to její fanoušci málem oplakali, Lucie Borhyová (44) už je zpátky z dovolené. Ze Španělska postovala jednu sexy fotku z pláže nebo od bazénu za druhou a nutno říct, že se rozhodně nemá za co stydět, ba právě naopak. Na obranu oblíbené moderátorky je třeba říct, že jí to sluší, i když se zrovna nefotí v plavkách. Sekne jí to i v šatech, v nichž večer předstupuje před diváky.

„Tak jak jste přežili horký dnešek? Dávejte na sebe pozor, zítra má být totiž ještě větší vedro,“ radila z pracovního procesu Lucie Borhyová, která je už zpátky z dovolené. 

Tu letošní trávila v milovaném Španělsku, kam se ráda vrací a ani se jí nedivíme.

„Naše prázdniny jsou vždycky nejvíc. Koupeme se celý den v moři, v bazénu, sportujeme, chodíme na zmrzky a na různé dobrůtky, hrajeme karty a také jezdíme na výlety a rádi poznáváme nová místa. Zkrátka kombinujeme válení se u moře s aktivnějším stylem dovolené,“ prozradila moderátorka.

Lucie Borhyová si dovolenou ve Španělsku náramně užila.

Ani letos nezapomněla na své fanoušky, kteří už netrpělivě vyhlíželi žhavé momentky z pláže a od bazénu, kde si to jejich idol umí náležitě užít. 

„Moře je dnes krásně klidné, příjemně teplé a azurově průzračné. Tak vám přeji stejně mořsky naladěný den,“ popřála z pláže Borhyová, která tím prozářila den mnoha lidem. Dokonce i ti, kdo milují Chorvatsko a jezdí jen a pouze tam, by možná Španělsku dali šanci.

Lucie Borhyová na své fanoušky nezapomíná ani na dovolené.

Stalo se tak ještě mnohokrát, kromě sexy fotek v plavkách ale nechyběly ani oblečenější snímky, například od večeře, kdy si Lucie s rodinou pochutnávala na tradiční paelle, k níž si s chutí dala sklenku bílého vína.

Teď je sice zpátky v pracovním procesu, její početný fanklub ale tiše doufá, že nešlo o poslední letní dovolenou a novácká hvězda ještě někam vyrazí. Nejlépe zase na pláž!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře