Borhyová a Vágner: Vždyť se znají od dětství, řekl nám Vágnerův táta!

16. prosince 2015
Lucie Borhyová randí s rybářem Jakubem Vágnerem, tak tahle informace včera šokovala celé Česko. A mnozí se ptají, jak se tihle dva rozdílní lidé mohli potkat. Na to má odpověd rybářův tatínek, slavný hudebník Karel Vágner.

Ona krásná, distinguovaná, obletovaná a s ohledem na její minulé partnery očividně s vkusem na tmavé urostlé muže, kteří se řadí do kategorie playboyů. On modrooký blonďák, spíše šlachovité postavy a místo bujarých večírků a svádění žen nejraději tráví celé dny v deštných pralesích a loví ryby nebo jinou divokou havěť.

Fotogalerie

Na první pohled si tak Lucka a Jakub nemůžou mít o čem povídat a nikdy v životě se snad ani nemohli potkat. Opak je ale pravdou. A za vším stojí příbuzenské vztahy.

„Já znám Lucku od jejího dětství. Pamatuju si ji jako malou holku, protože ona je v příbuzenském vztahu s Hankou Zagorovou a vždycky jsme se s rodinami potkávali,“ sdělil Expres.cz Jakubův tatínek Karel Vágner starší.

Lucka s Jakubem sice nyní nemají moc společných zájmů, mají ale dlouhou společnou minulost, která někdy bývá pro vztah zásadní. Zářným příkladem jsou i Agáta Prachařová a její manžel Jakub. Ti se také díky svým rodičům seznámili v dětství, a i když oba prošli různými vztahy, nakonec skončili před oltářem a nyní spolu vychovávají Agátina syna z předešlého nepovedeného vztahu Kryšpína.

Přestože Borhyová zatím svůj vztah oficiálně nepotvrdila ani nevyvrátila, Vágner se údajně nechal slyšet, že to nebude komentovat, čímž ale nepřímo potvrdil, že tomu tak je.

Nic by ale neznamenalo ani to, když by Borhyová vztah s Vágnerem oficiálně popřela. Před několika lety totiž veřejně popřela i románek s otcem své dcerky Lindy Michalem Hrdličkou a vyšla s pravdou ven až ve chvíli, kdy je načapali fotografové.

Borhyová se totiž o svém soukromí jenom nerada baví. To, že se slavným rybářem tráví hodně času nám potvrdil i další z naších čtenářů. „Četl jsem váš článek na Expres.cz o Lucii Borhyové a Jakubovi Vágnerovi a asi máte pravdu. Minulý týden jsem byl s přítelkyní v jedné restauraci v Dlouhé ulici a oni dva tam spolu seděli. Nelíbali se, ani se nedotýkali, ale evidentně se dobře bavili. Lucce to moc slušelo. Bylo mi to divný, že by zrovna tihle dva spolu něco měli, ale když jsem si přečetl váš článek, tak mi to došlo, že to možný je,“ napsal nám náš čtenář Lukáš.

Viděli jste také Lucku s Jakubem? Máte jejich fotografii, která by dokázala, že jsou opravdu spolu? Napište nám na tip@expres.cz.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:37 14. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 29
  • 24
  • 22
  • 15
  • 12
Komentáře