jít naiDNES.cz

Sluníčkářka Lucie Bílá: Nám se líbí víc jako nespoutaná rockerka, volají fanoušci

Slavná zpěvačka Lucie Bílá (52) by asi nejradši zapomněla na svou bouřlivou minulost, která byla plná mejdanů, alkoholu a probdělých nocí. Teď se stylizuje do ženy, která miluje všechny a všechno, alkoholu se nedotkne a jiné neřesti nemá. Jenže fanoušci volají po staré Lucce, která to uměla pořádně roztočit a neposílá jen samá srdíčka.

Zpěvačka Lucie Bílá se proslavila nejen zpěvem, ale také svým divokým chováním, kdy dokázala přepít i statné muže. Nebrala si s nikým servítky, řekla vždycky všechno, co si myslela, a byla jako utržená ze řetězu. Lidé ji za to velmi zbožňovali.

Ani když se jí narodil syn Filip, nestyděla se za bouřlivou povahu a uměla za to vzít. Jenže pak, jako by jí „přeskočilo“, naprosto obrátila. Ty tam byly mejdany, litry alkoholu a noci beze spánku. Po ostrém jazýčku se také slehla zem a byla tu „nová“ Lucie, která by mohla být prohlášena za svatou.

Všem lidem posílá lásku, srdíčka, plete andělíčky, které pak prodává kvůli charitě. Je to samozřejmě bohulibá činnost, za kterou by měla dostat metál. Ale fanoušci se ptají, kde je jejich idol, do něhož se zamilovali?

„Lucka je čím dál tím nudnější. Kde je ta její živelnost? Ta neutuchající energie? Teď jen posílá pusinky a srdíčka, ale to už nás nebaví,“ píší fanoušci na sociální sítě. Stýská se jim po Lucii Bílé, která to uměla rozjet a bavila celé publikum.

Samozřejmě že se každý člověk nějak vyvíjí. Ale u zpěvačky je to až markantní rozdíl, jako by měla dvě osobnosti – hodná a zlobivá Lucie. Bohužel ta divočejší osobnost byla „vyhnána“ a je tu jen ta nudná milovnice, která je svatost sama. 

Tedy alespoň naoko. Podle všeho za to zpěvačka umí pořád ještě vzít, jen u toho chce mít co neméně svědků, aby si nezničila pověst té slušné ženy, která nemá žádné neřesti.

Proč se ale, Lucko, někdy zase neuvolníš? Sluší ti to víc.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 28. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  58
 • Super
  46
 • Cože
  37
 • Sladký
  34
 • Haha
  32
 • Tvl
  31
Komentáře