jít naiDNES.cz

Vlastina Svátková přiznala nenávist k botoxu a retuším. Vyjádřila se i Bílá

Lucie Bílá a Vlastina Svátková promluvily o vráskách. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Mnoho osobností ze světa showbyznysu už neví, co by si nechalo nafouknout, přifouknout, vyhladit nebo jinak zdokonalit. Jen zlomek celebrit se však dokáže se stárnutím důstojně vyrovnat. Mezi ty patří například Vlastina Svátková, která si kvůli svému vzhledu sama prošla těžkými depresemi: „Nesnáším, když mě retušují,“ tvrdí. Dobře se s vráskami vyrovnává také Lucie Bílá.

Je častým nežádoucím rysem celebrit, že se příliš zaměřují na svůj vzhled a povrchní krásu. Často se tak stává, že když přijde stárnutí, nedokážou se s tím vyrovnat. Dobrovolně do sebe známé tváře nechají řezat, píchat injekce a všemožně se upravují, jen aby popřely to, co je nad slunce jasné. 

Už jim prostě není 20! 

Jsou ale i takové osobnosti, které svůj osud umí přijmout s grácií. 

Vlastina Svátková

„Vím o každé své vrásce. Vznikly opodstatněně, přiznávám. Každá emoce je na mně vidět. Okamžitě. Chci vypadat tak, jak vypadám,“ svěřila se Vlastina Svátková (35) na svém Instagramu. 

Herečka, kterou znají diváci například z filmu Gangster Ka, od mládí trpěla nízkým sebevědomím. Léta se potýkala s bulimií. Trpěla doslova posedlostí tím, co snědla. Kvůli poruše příjmu potravy dokonce přestala menstruovat. K prozření ji přivedlo až těhotenství. Dnes je Vlastina srovnaná sama se sebou. Tedy alespoň to tvrdí. 

Vydrží herečce její postoj i po čtyřicítce?

Vydrží herečce její postoj i po čtyřicítce?

Dokonce se nechala slyšet, že nemá ráda, když kdokoli její fotky upravuje a dělá ji krásnější. 

„Vždycky mi vadilo, když retušovali mé nedostatky. Znaménka, kůži přetékající z XS šatů, do kterých mě na focení do fashion časopisů soukali. A samozřejmě vrásky. Přežiji, že v 35 nevypadám na 20, ale nepřežiji, když mi někdo vymaže všechny ty zkušenosti, zážitky, probdělé noci, párty až do rána, rozvody, rozchody, vztek a výbuchy šíleného smíchu. A každý rok na tom budu líp: o jednu dvě vrástičky bohatší,“ vysvětluje.

Herečka je štíhlá i přes to, že už nehladoví.

Herečka je štíhlá i přes to, že už nehladoví.

Lucie Bílá

Se stárnutím se zatím vyrovnává dobře i Lucie Bílá. Ta připustila, že by si nechala maximálně operovat víčka, ovšem ryze z praktických důvodů.

„Já jsem i herec a potřebuji mít mimické vrásky. Když se na sebe podívám, tak tohle je jako obraz, který jsem si malovala už těch 50 let, a nechtěla bych na tom asi nic měnit nebo dovolovat někomu, aby to za chviličku změnil,“ svěřila se Bílá Novému času.  

Lucie Bílá

Lucie Bílá si prý vrásky vyhladit nenechá. Dodrží to?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pondělí 23. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Haha
  11
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  4
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat