jít naiDNES.cz

Lucie Bílá: Slavík byl pro mě důležitější než svatba! Co teď bude dělat?

Náhlý konec ankety popularity Český slavík ji zasáhl naprosto nepřipravenou. Dvacetinásobná zlatá slavice Lucie Bílá doufá, že se předávání cen ještě někdy vrátí a přiznává, že slavičí večer patřil mezi její nejoblíbenější. Chystala se na něj prý jako na svatbu!

Když Jaroslav Těšínský oznámil, že se rozhodl na čas nepořádat anketu Český slavík, všechny zajímalo, jak se s touto informací smíří Karel Gott. Nečekanou zprávu ale mnohem hůř nejspíš nese zpěvačka Lucie Bílá. Ta Expresu přiznala, že právě slavičí večery měla z celého roku nejraději. 

„Jejich rozhodnutí respektuju, ale je pravda, že to bylo něco krásného a laskavého. Něco, co lidi spojovalo, protože je to divácká anketa. Mně to dávalo příležitost poděkovat fanouškům,“ svěřila se nám Bílá na prezentaci kolagenového drinku Masterpiece Simony Krainové v pražské restauraci Soho.

Podle jejích slov ke Slavíku netíhla jen proto, že jich sama má doma dvacet, ale podobných večerů prý není nikdy dost. „Já jsem se na to vždy chystala jako na svatbu. Jako první šaty, které jsem měla po celý rok, byly ty slavičí. Měla jsem to spojené s nějakým vnitřním napětím. Milovala jsem slavičí večery a budu je milovat i dál, až se vrátí. Protože jde jenom o ozdravnou pauzu, která přinese něco nového a krásného a lidi zase zajásají,“ přeje si zpěvačka.

Samotnou ji ale prý překvapilo, že k podobné proměně nedošlo již dříve. „Když se něco dělá dlouho, je dobré to oživit. Naopak se divím, že nějaké problémy nepřišly dřív. Když něco děláte dlouho, vždy se do toho někdo pokusí šťournout. Je to v naší povaze zkusit, co to vydrží. Když se Slavík vrátí, znovu si získá svou pozici. Je škoda takový večer nemít. Co teď bude? Nemáme cenu televize, nemáme Slavíka. Je to škoda. Já jsem vždycky říkala, že bych jednou rozdala slavíka všem a pak bych to zakázala. To jsem nevěděla, že to přivolám,“ říká Bílá v otevřeném videorozhovoru, v němž nám prozradila, jak hodlá trávit letošní slavičí večer. A doma rozhodně nebude.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:12 25. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Super
  16
 • Haha
  15
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat