jít naiDNES.cz

Bude svatba do třetice? Lucie Bílá sňatek s mladším Radkem nevyloučila

Lucie Bílá přiznala, že svatbu s Radkem Filipim zvažuje. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Šťastnější snad ještě nikdy nebyla. Zpěvačka Lucie Bílá po boku o sedmnáct let mladšího Radka Filipiho přímo rozkvetla a Expresu navíc nepopřela, že by se mohlo schylovat k další veselce!

V kariéře dosáhla doslova vrcholu. V Česku neexistuje slavnější a oblíbenější zpěvačka, než je právě Lucie Bílá. Svědčí o tom i počet Zlatých slavíků, které za poslední roky v dnes již neexistující anketě popularity Český slavík získala. 

Co se partnerských vztahů ale týče, to už tak slavné není. Otec jejího syna Filipa Petr Kratochvíl ji opustil kvůli její dnes již bývalé nejlepší kamarádce Pavlíně Baburkové, manželství se Stanislavem Penkem jí vydrželo pouhých šest měsíců a s Václavem Noidem Bártou se rozvedla po dvou letech. Pak to sice vypadalo, že životního parťáka našla v Petru Makovičkovi, ale i s ním se časem rozešla.

Ačkoliv načas na lásku zanevřela, do cesty jí přišel mladíček Radek Filipi, který u ní začínal sice jako její road manažer, po čase se z něj stal životní partner. O tom, že je po jeho boku Bílá šťastná, svědčí i její proměna. Doslova září a Filipiho přijala i Lucčina rodina. Dobře vychází s jejím synem Filipem a jejího tatínka oslovuje tchán.

I proto jsme se Bílé zeptali, zda to znamená, že se již vzali. A zatímco v minulých případech vždy odpovídala, že se potřetí vdávat nechce, tentokrát tak striktní nebyla. „Ještě ne,“ odpověděla nám zpěvačka, které jsme se zeptali, zda to znamená, že svatbu chystají. „Nikam nespěcháme,“ dodala Bílá.

Jelikož jí ale Filipi před dvěma lety navlékl zásnubní prsten, je tak jen otázkou času, kdy v Otvovicích zazní svatební zvony.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 3. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  35
 • Super
  34
 • Haha
  24
 • Sladký
  18
 • Cože
  14
 • Tvl
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat