Můj přítel vzbuzuje respekt, fanoušci se ptají, zda ke mně mohou přistoupit, říká Bílá

1. září
Začínal u ní jako řidič a postupně se to změnilo v lásku. Radek Filipi po boku Lucie Bílé ale nově zastává i jinou funkci. Kvůli svým svalům totiž vedle křehké zpěvačky působí jako její bodyguard!

Bývaly časy, kdy si Lucie Bílá stěžovala na neodbytné fanoušky. Někteří z nich se dokonce snažili dostat do její otvovické vily, v níž žila se svým synem Filipem. Málokterý z těchto troufalců by si ale dnes dovolil do Otvovic vůbec vstoupit, když má vedle sebe tohoto muže.

Radek Filipi se v posledních měsících změnil k nepoznání. Ačkoliv nikdy nebyl žádný střízlík, kvůli přípravě na mistrovství světa v bench-pressu je z něj hora svalů. A všimli si toho i fanoušci naší nejoblíbenější zpěvačky.

„Musím říct, že lidi sice Radka vidí rádi, ale už si ke mně tolik nedovolí přistoupit. Ptají se jeho, jestli můžou, což je v pořádku,“ svěřila se nám Bílá s tím, že jí pochopitelně zájem fanoušků nevadí.

„Horší to bude, až se se mnou nebude chtít nikdo vyfotit. Já jsem se pro to narodila. Je ale pravda, že ten odstup vzhledem k těm 125 kilům argumentů je docela fajn,“ smála se na premiéře filmu Přes prsty Bílá, která nám přiznala, že nakrmit takto rostlého muže není nic jednoduchého.

Dokonce si kvůli tomu pořídila vlastní hospodu.

„Pořídila jsem si hospodu, abych nemusela vařit. Vždy tam zavolám, co máme, objednám to a oni nám ti přivezou,“ vysvětlila nám zpěvačka, jež nám poprvé upřímně odpověděla i na spekulace, že se s Filipim již vzali, což způsobily prstýnky, které oba nosí.

„My vždy říkáme, že nosíme prstýnky, aby bylo jasné, že jsme zadaní, ale po papíru neprahneme. Na to hezké to není zapotřebí,“ sdělila nám Bílá, pro kterou je nejdůležitější, že se s Radkem potkali, víc řešit nehodlá.

Fotogalerie

Komentáře