jít naiDNES.cz

Lucie Bílá a její sen o velké rodině: Adoptují si se snoubencem miminko?

Radek dělá Lucku šťastnou. | foto: Instagram Radka Filipi

Zpěvačka Lucie Bílá (50) se nikdy netajila tím, že by chtěla velkou rodinu. Bohužel jí to nebylo dopřáno, svou lásku přenesla na zvířata, hlavně pejsky. Její jediný syn Filip vyletěl z hnízda, bydlí v Paříži a ona by tolik chtěla ještě milovat. Někoho jiného než jen muže. Splní si se svým snoubencem Radkem Filipim největší sen a adoptují si miminko?

Oblíbená slavice Lucie Bílá má všechno, na co si jen vzpomene: hvězdnou kariéru, peníze, že je ani neutratí, nádherný dům a syna na škole v Paříži.

Ale přece jen je něco, co zpěvačku opravdu trápí, sen, který si nemohla sama splnit. Nikdy se netajila tím, že by si přála velkou rodinu, hodně dětí kolem sebe. 

Jenže kvůli zdravotním problémům si to nemohla splnit a ani za peníze si miminko koupit nemohla. Najednou jí všechna ta sláva a majetky byly k ničemu.

Toužila tolik po dítěti, že si hormonální léčbou zničila málem zdraví a musela se z toho dlouho léčit, až se musela smířit s faktem, že bude maminkou jen jednoho dítěte.

Jenže i to jedno „dítě“ už vyletělo z hnízda a usídlilo se v Paříži, kde není porovnáváno jako potomek slavné zpěvačky, ale je tam samo za sebe.

I když jí zrušili Slavíky, po boku Radka Filipiho je Lucka šťastná.

S Radkem je Lucie konečně šťastná.

S tím se Lucie dlouho srovnávala, ale možná tu touhu po miminku jen odstranila na vedlejší kolej. Teď vedle muže svých snů, fitness trenéra Radka Filipiho, najednou pookřála. Že by pomýšlela na založení nové rodiny?

Lucie Bílá nikdy nevylučovala to, že by si vzala odložené dítě, které nemá rodinu. A teď má vedle sebe i muže, jehož miluje z celého srdce a který by se tomu určitě nebránil.

Sám je ještě mladý, určitě by chtěl rodinu. Zatím sice plánují svatbu, ale pak se hned mohou pustit do možnosti adopce a být skutečnou rodinou.

Sice je to cesta na dlouho trať, ale když ženu ženou vpřed mateřské pudy, nejde zastavit. Možná Lucka poslechne své srdce a dá domov nevinnému děťátku a sama bude moct dál rozdávat lásku. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 15. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  57
 • Trapas
  16
 • Haha
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat