jít naiDNES.cz

Lucko, už přestaň mlžit se třetí svatbou, volají rozhořčení fanoušci Bílé

Lucie Bílá takhle šťastná snad nikdy předtím nebyla. | foto: Instagram Radka Filipi

Naše nejúspěšnější zpěvačka Lucie Bílá (53) je zamilovaná až po uši do mladého partnera Radka Filipiho. Dává na sociální sítě jednu fotku za druhou, na nichž oba září štěstím. A teď na nich kromě úsměvu od ucha uchu přibyly i prstýnky, které až nápadně připomínají ty snubní. Jenže Lucka se obrnila mlčením a ani milovaným fanouškům nechce říct pravdu.

Zpěvačka Lucie Bílá je bezesporu zamilovaná jako nikdy předtím. Také to celému světu ukazuje každý den na Instagramu, kam umisťuje své štěstí po boku fitness trenéra Radka Filipiho.

Jenže teď se mělo podle jedné fotky „propálit“, že mohla proběhnout tajná svatba, pro zpěvačku už třetí. Jenže Lucka, jako vždy ohledně svého soukromí, začala opět mlžit, což už rozlítilo její fanoušky.

„Proč nám neřeknete, jak to je? Vždyť na tom není nic špatného, rádi bychom oslavovali lásku,“ psala jedna fanynka na sociální síti.

„Stačí jen napsat, zda ano, či ne, jestli jste vdaná,“ rozčiloval se další obdivovatel, který by rád slavici pogratuloval ke sňatku.

Jenže Lucie se k tomu vyjadřovat nechce. Jen před časem Expresu prozradila, že by se svatbě s Radkem nebránila, ale jen tomu chce nechat volný průběh. Přišel ten čas už teď?

To prozradí sama Lucie, jak to s jejím možným sňatkem je. Zatím mlčí, nevyjadřuje se, ale třeba konečně vyjde s pravdou ven. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz