jít naiDNES.cz

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic nedělá, naopak! Zase září štěstím, a to hlavně proto, že se vrátila se ke svému staronovému příteli Radkovi Filipimu. Ten je zároveň jejím road managerem a mnohonásobná slavice bez něj prostě a jednoduše nemůže být.

„Chvilku jsme možná netvořili pár, ale spolupracovali jsme, protože Radek se o mě stará jako road manager a byl se mnou stejně každý den. Máme se tak rádi! Přešel hory a doly a jako správný princ si mě zasloužil a vybojoval si mě zpátky,“ rozplývala se na oslavě 70. narozenin Kristiána Kodeta.

„Nejvíc si na něm cením asi právě té trpělivosti. A že to se mnou nevzdal. Neměli jsme jediný důvod se rozejít. Jen já měla pocit, že to nejde skloubit s prací. Neměl to se mnou jednoduché,“ přiznala Lucie Bílá, která se svým partnerem co nevidět vyrazí na pár dní k moři. 

Lucie Bílá si jeden z obrazů Kristiána Kodeta také odvezla. Tím pádem má už...

Lucie Bílá si jeden z obrazů Kristiána Kodeta také odvezla. Tím pádem má už čtyři.

„Ale brzy se zase vrátím, protože kdybych si měla vybrat, budu věrná Českému ráji. Pojedu se svými kluky, což je můj partner a můj pes,“ prozradila zpěvačka, kterou teď zaměstnává hlavně práce na nové desce. Kromě toho také s Arakainem objíždí festivaly, takže jí pár dní volna jistě přijde vhod. „Zdá se mi, že to, že k sobě patříme, věděl dřív můj fanklub a lidi kolem mě nežli já,“ dodala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:45 17. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Super
  27
 • Haha
  24
 • Tvl
  11
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat