Sex s mladíky jako náplast na zlomené srdce? Lucie Bílá si léčí rány z minulosti

19. ledna 2019
Zpěvačka Lucie Bílá (52) má na první pohled všechno, co si jen žena může přát. Má milujícího syna, na svůj věk vypadá velmi dobře, fanoušci jí nadbíhají, pořizuje si mladší milence a do toho se může chlubit slávou a bohatstvím. Ale opravdu toto všechno dokáže náročnou Lucii uspokojit? Vypadá to, že z minulosti si nese pořádné šrámy na duši...

Sympatická slavice Lucie Bílá vždycky patřila mezi vyhlášené milovnice mladších mužů. Nestyděla se za to, že má zálibu v zajíčcích, kteří se jí snaží snést modré z nebe a ještě si ji hýčkají jako princeznu.

Nejde o finanční stránku, nenosí Lucce žádné skvostné dárky, ale mladíci uspokojují Lucii především v posteli a také tím, že jí zvedají sebevědomí. Vedle nich si pravděpodobně připadá žádaná a krásná.

Ale co za jejím koníčkem v mladších mužích vlastně stojí? V minulosti neměla zrovna zájem o klučíky, kteří nevědí nic o životě. A ještě není stará na to, aby si musela platit nějaké koloušky jako společnost.

Tato touha mít sex s mladšími muži pravděpodobně pramení z obrovské bolesti. Vždycky totiž byla spíše na starší muže. Měla jich dost v kapelách, nadbíhali jí spíše vyzrálí chlapi, co to měli v hlavě srovnané a věděli, co chtějí.

Až její srdce ulovil podnikatel Petr Kratochvíl (66). Byl nespoutaný, měl něco za sebou a hlavně už měl něco vybudovaného a mohla k němu vzhlížet jako k úspěšnému muži. Naprosto se mu odevzdala.

„Petr se choval tak odlišně od všeho, co jsem poznala. Jako by spadl z Měsíce. Věřil mi, a to i přesto, že určitě o mně slyšel samé hrozné věci,“ řekla zpěvačka.

Až s ním začala toužit po rodině, klidně by se vzdala kariéry, ale chtěla být se svou láskou, mít s Petrem dítě. Což se Lucce nakonec povedlo a porodila syna Filipa. Jenže rodinu netvořili nakonec moc dlouho, štěstí se zpěvačce rozplynulo jako pára nad hrncem.

„Pamatuji si přesně ten okamžik – mohlo být asi pět ráno – když jsem Petrovi vyčerpaná a zoufalá řekla: Co se to s tebou děje? To přece nejsi ty. Jsi jako vyměněný. Ty musíš být strašně zamilovaný,“ vzpomíná Lucie na okamžiky plné hrůzy.

Takovou ránu a bolest zpěvačka určitě ještě nezažila, dozvěděla se, že ji milovaný muž podvádí s miss Pavlínou Baburkovou (45). Jako by jí někdo vyrval srdce z těla, rozdupal a zahodil. Najednou už to nebyla ta stará Lucka, ale zrodila nová, která už nechtěla být otrokem lásky.

To může být jeden z důvodů, proč už nechce staršího či sobě rovného partnera. Prostě se asi nechce plně oddat muži, který ji kvůli svým zkušenostem může ovládat. Radši bude s mladíkem, pro kterého je bohyně a sám od sebe by ji neopustil.

Je to vlastně takový obranný štít, jak se znovu nezklamat v lásce a nemít srdce zase na tisíce kousků jako s Kratochvílem. Možná to byl on, kdo Lucku vehnal do náruče lačných mladíků.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 neděle 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

  • 56
  • 55
  • 21
  • 19
  • 18
  • 10
Komentáře