jít naiDNES.cz

Lucie Bílá už není sama: Milence alias podržtašku vyměnila za věrného přítele

Lucie Bílá vyměnila milence za štěně. | foto: Koláž Expresu

Lucie Bílá se rozhodla zatočit se samotou. Zpěvačka, které nejenže nevyšel vztah s expolicistou Radkem Filipim, ale dokonce ji před časem opustil i syn Filip, si pořídila stálejšího parťáka. Milence vyměnila za psa!

Zpěvačka Lucie Bílá jako by měla smůlu v lásce. Nejenže ji otec jejího syna Petr Kratochvíl opustil kvůli její bývalé kamarádce Pavlíně Baburkové, posléze jí nevyšlo manželství s pozounistou Stanislavem Penkem ani Václavem Noidem Bártou.

Přestože naději na spokojený partnerský život jí na několik let dal Petr Makovička, ani vztah s ním jí nevydržel. A poté, co se před časem rozešla i se svým řidičem a bodyguardem v jedné osobě Radkem Filipim, nejspíš se rozhodla, že si na čas dá vztahovou pauzu. Alespoň, co se mužů týče.

Bílá se totiž přiznala, že se na první pohled zamilovala do štěňátka bulteriéra a ihned si ho musela pořídit.

„A jak má pánbůh smysl pro humor, narodil se jeden chlapeček, je celý bílý a má černý oko. Takže já mám takovýho, co už má hned monokla,“ prozradila Bílá. „Nejdřív jsem se rozesmála, pak jsem se rozbrečela, protože jsem si přála černobílýho. Ale já už jinýho nechci. Je prostě tak roztomilý, tak blbý jak já,“ pochlubila před časem zpěvačka, která svému novému ochránci dala opravdu strach vzbuzující jméno. 

„Je to chlapeček a jmenuje se Kvído,“ upřesnila Bílá. A jelikož bulteriéři bývají věrní, zpěvačka má jistotu, že tento její ochránce ji do konce svého života neopustí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:11 5. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Super
  11
 • Haha
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat