jít naiDNES.cz

Bílá o Filipovi: Můj syn studuje sám sebe a je po tatínkovi ředitelem něčeho!

Za jeho vzdělání zaplatila miliony, on se pak rozhodl studovat filmovou školu v Písku. Syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl se ale ani pak nevrhl na filmovou profesi. Před rokem se sebral a přestěhoval se do Paříže, kde momentálně žije. Co tam vlastně dělá?

Je to její jediný potomek a chtěla by ho mít neustále na blízku. Filip Kratochvíl se ale rozhodl pro život v zahraničí. Lucie Bílá nám prozradila, proč mu v jeho rozhodnutí nebránila.

„Co bych to byla za mámu, kdybych držela na uzdě človíčka, který má potřebu vyletět z hnízda. Já se mu nedivím. On chce ten svět poznat a najít si svůj svět. Já svůj svět mám, proto je mi doma dobře. Možná, až zjistí, jak to v zahraničí chodí, a až najde sám sebe, možná se s pokorou vrátí zpátky. Anebo bude šťastný venku,“ říká na rovinu zpěvačka s tím, že syna doma na řetězu držet nehodlá.

„Hlavně ať je to moje dítě šťastně a zdravé a najde to své místo na slunci. Žádné dítě veřejně činného člověka to nemá jednoduché a moje dítě není výjimkou. On vždycky říká: Nechám si tě vytetovat na rameno, ale už o mně nemluv. Jediné, co bych chtěla, aby si našel místo, kde bude šťastný,“ prozradila Bílá.

Ta je dokonce smířená i s tím, že se se synem bude vídat jen sporadicky. Má to prý ale i kladné stránky. „Možná teď spolu mluvíme víc než před rokem, kdy se odstěhoval do Francie,“ prozradila zpěvačka, které jsme se zeptali, co vlastně Filip v Paříži dělá.

„Můj syn teď studuje sám sebe. Nebudu mu do toho mluvit. Až ho potkáte, zeptejte se ho, co dělá. Mám zakázáno mluvit za něj. Jediné, co řeknu, je, že ho miluju. Je to krásný, kouzelný člověk. Jinak je po tatínkovi ředitelem něčeho, ale zatím neví čeho,“ uzavřela zpěvačka.

Lucii jsme ve videorozhovoru také položili dotaz, zda se nebojí, že její jediné dítě žije ve městě, v němž již došlo k několika teroristickým útokům. Co Bílá odpověděla?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:06 neděle 27. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Haha
  34
 • Super
  32
 • Tvl
  28
 • Cože
  24
 • Sladký
  24
Komentáře

Mohlo by vás zajímat