jít naiDNES.cz

Lucie Bílá terčem hněvu pejskařů. Kvůli kleci v obýváku!

Fotka, která rozhněvala fanoušky Lucie Bílé. Opravdu týrá svého pejska? | foto: Instagram Lucie Bílé

Myslela si, že si získá uznání všech svých fanoušků, šeredně se ale spletla. Lucie Bílá se sice rozhodla uspořádat charitativní bazárek svého oblečení a finančně podpořit opravu kapličky v Otvovicích, nevyhnula se ale kritice svých fanoušků. Ti se na ni obořili kvůli kleci uprostřed obývacího pokoje!

Jak jsme vás informovali, jelikož se letošní ročník ankety popularity Český slavík neuskuteční, Lucie Bílá se rozhodla uspořádat vlastní akci. A to rovnou ve svých rodných Otvovicích. Právě tam totiž zve všechny své fanoušky.

„Takhle nějak to dnes od rána u nás vypadá. Chystám vánoční bazárek svého oblečení. 24. a 25. listopadu u nás v Otvovicích na Formance,“ připomněla prostřednictvím svých kanálů na sociálních sítích zpěvačka. Ta pro své rozhodnutí má velmi šlechetný důvod.

„Moc bych si přála opravit naši místní kapličku,“ vyznala se Bílá, která pro Otvovice doslova dýchá.

Zatímco většinu jejích fanoušků zajímala velikost oblečení, kterou zpěvačka nosí, našli se i rýpalové, kteří začali na Bílou útočit. A to kvůli kleci, kterou má uprostřed svého obývacího pokoje.

„Tu klec máte na co? Snad ne na toho psa?“ ptal se Bílé jeden z jejích sledovatelů a záhy se přidal další. „Bože, co ta klec, to je na toho pejska, co máte? Doufám, že ne, jinak je to chudák,“ píše další.

Nutno ale připomenout, že Bílá nemá jorkšíra ani čivavu, nýbrž bulteriéra. A většina chovatelů se shoduje, že klec naopak pejsky uklidňuje, protože se v kleci, kterou považují za své útočiště, cítí bezpečně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:50 neděle 10. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Tvl
  28
 • Super
  26
 • Cože
  21
 • Haha
  19
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat