jít naiDNES.cz

Návrat ztracené lásky: Bílá se vrátila ke svému řidiči!

Lucka změnila status na šťastná. | foto: Facebook

Zpěvačka Lucie Bílá (52) se vrátila ke své bývalé lásce, o několik let mladšímu řidiči Radku Filipimu, s nímž se loni na podzim rozešla kvůli pracovnímu zapálení. Nyní hlásá do světa, že je opět šťastná, a chlubí se několika společnými zamilovanými fotkami.

O tom, že je Lucie Bílá opět zadaná informuje nejen set fotografií z oslavy narozenin Filipiho, kde se pár několikrát políbil před zraky přítomných i fotoaparáty, ale také prsten, který zpěvačka opět navlékla na svůj prst.

Ten pyšně nosila během jejich vztahu, aby všem ukázala, že není volná. Na podzim však tento šperk sundala, neboť fanouškům oznámila, že Radek zůstává dál jen součástí jejího týmu.

„Teď už s klidným svědomím můžu změnit svůj status na nezadaná. Miluji svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím,“ přiznala tenkrát s tím, že vztah jí zničila práce. S Radkem však zůstala v kontaktu, ba co víc, dokonce ho zaměstnala. 

Přestože spolu již netvořili pár, Radek ji všude doprovázel, dělal garde, bodyguarda, ale i řidiče. Lucie to vysvětlovala tím, že s každým ze svých bývalých partnerů uchovává dobré vztahy a Radka si váží natolik, že ho stále chce ve svém životě.

Už tehdy bylo ale jasné, že o úplný rozchod nejde. Pár spolu trávil mimo pracovní aktivity rodinné sešlosti a dokonce i Vánoce. 

Podobně to v minulosti měla například i s Petrem Makovičkou, který byl sice po jejím boku, nikdo však netušil, zda spolu stále žijí, chodí, anebo se jen občas vídají. O rozchodu se mezi nimi mluvilo od roku 2014, přestože dva roky předtím zpěvačka zinscenovala v rámci propagace jedné nejmenované restaurace falešnou svatbu. A dodnes vlastně není jasné, kdy se pár přesně rozešel.

S ohledem na zpěvaččinu minulost tedy zůstává otázkou, zda vztah s Filipim vlastně někdy ukončila. Podle informací Expres.cz totiž náklonnost k Radkovi neskrývala už měsíc po oznámení rozchodu. 

O návratu „ztracené“ lásky se však rozhodla informovat až v létě. „Měním status na šťastná,“ napsala k setu fotek, na kterých má ke svému řidiči opravdu velmi blízko. O tom, že jejich láska znovu vzplanula, tak není pochyb. Je však nasnadě se ptát, jak dlouho jim tento status vydrží. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:47 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Super
  35
 • Haha
  17
 • Tvl
  14
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat