jít naiDNES.cz

Ze sexy herečky kavárnicí: Lucie Benešová z nedostatku práce změnila obor

Lucie Benešová je stále milá a usměvavá. | foto: Ivan Kahún

Manželka herce Tomáše Matonohy (48) Lucie Benešová (44) dlouhou dobu nedostala pořádnou nabídku na práci, proto se musela postarat jinak. Místo toho, aby doma plakala do polštáře, jak je to nespravedlivé, vzala život do vlastních rukou a začala myslet na zadní vrátka. Jak to teď má s prací tato sexy blondýnka?

Herectví je obor, u něhož nevíte dne ani hodiny. Jednu dobu se vám sypou nabídky, že nevíte, kam dřív skočit, pak je období, kdy si říkáte, že snad musíte být k ničemu, když vám telefon s nabídkou na práci nezazvoní.

A v takovém období, kdy neměla pořádně do čeho píchnout, se ocitla i krásná Lucie Benešová. V minulosti šla z role do role, ale pak najednou nabídky ustaly a musela začít přemýšlet co dál.

Ale Lucka neplakala nad svým neštěstím, s optimismem sobě vlastním se vydala vstříc nové budoucnosti a rozhodla se, že si otevře kavárnu.

„Není to ale nic velkého, je to divadelní kavárnička v Divadle Karla Hackera, kde máme otevřeno jen před představením a po něm, takže to není každodenní práce. Máme to spolu s dcerou Sárou a začíná nás to hodně bavit. Naobjednaly jsme si opravdu kvalitní vína, která možná lidi tolik neocení, ale my z toho máme radost,“ rozpovídala se herečka pro Expres. 

Jsou do sebe stále zamilovaní.

Manžel Tomáš Matonoha manželku podporuje ve všem, co ji napadne.

Dokonce tomu tak propadla, že uvažuje o otevření klasické kavárny, kde bude mít otevřeno každý den, vařit se tam bude výborná káva, pít jen ta nejlepší vína a péct domácí dorty.

„Koukáme už po prostoru, který by byl blíže centru, než je ta naše divadelní kavárnička v Kobylisích. Zatím nad tím uvažujeme, ale nebránila bych se tomu,“ povídala dál Lucka, která ale přiznala, že jakmile se naplno pustila do plánů s kavárnou, práce se opět začala hrnout.

Herečka mládne před očima.

Herečka mládne před očima.

„Jako by si se mnou někdo nahoře hrál. Ale tak to většinou chodí. Když si rozjedete něco jiného, práce se v tom vašem oboru začne hrnout. Mě teď čeká natáčení dvou seriálů, a to naráz, takže to bude pořádný mazec,“ dodala se smíchem.

Možná právě ten nápad být kavárnicí jí teď přihrál tolik práce, že ani neví, jak bude zvládat svou početnou rodinu. Ale je ráda, že se opět může vrátit k herectví, které tolik miluje. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat