jít naiDNES.cz

Lucie Benešová o Filipu Blažkovi: Nikdy jsme manželé nebyli, měli jsme bouřlivý vztah

Lucie Benešová | foto: expres

Krásná herečka Lucie Benešová (44) měla v životě dva osudové muže. S jedním žije už skoro dvacet let a s druhým má nejstaršího syna Luciána. A o tom druhém se právě sexy blondýnka rozpovídala.

Je to přes dvacet let, kdy se do sebe zakoukali herečtí kolegové Lucie Benešová a Filip Blažek. Byla to láska na první pohled, taková ta pravá, plná vášní, emocí, která za sebou zanechávala pořádný ohňostroj citů.

Z jejich lásky se narodil i syn Lucián, který jejich vztah posunul dál, stali se rodinou. Každý si myslel, že se Lucka s Filipem vzali, aby byli i oficiálními partnery.

„Je to velký klam, my jsme s Filipem nikdy manželé nebyli, žili jsme spolu, máme spolu syna, ale nikdy jsme to oficiálně nepotvrdili. Oba jsme byli dost mladí a bylo to tak dobře, protože nás vztah byl trošku bouřlivější,“ prozradila s úsměvem Lucka. 

Sice jim to spolu nevyšlo, protože oba prý chtěli od života něco jiného, ale vztah mají i nadále dobrý. Emoce dávno vymizely, staré křivdy jsou pryč, jsou především rodiči syna Luciána. 

Herečka mládne před očima.

Herečka mládne před očima.

„Vycházíme spolu dobře, není důvod proč by ne. Oba máme své rodiny a jsme spokojení. I když Lucián vyrůstal vedle mého muže Tomáše, s Filipem mají blízký vztah,“ dodala Lucie. 

Ta se provdala za herce Tomáše Matonohu, s nímž má dvě děti, Štěpána a Laru, do pěstounské péče si vzali dceru Sáru. 

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat