Lucie Benešová o Filipu Blažkovi: Nikdy jsme manželé nebyli, měli jsme bouřlivý vztah

Lucie Benešová | foto: expres

Krásná herečka Lucie Benešová (44) měla v životě dva osudové muže. S jedním žije už skoro dvacet let a s druhým má nejstaršího syna Luciána. A o tom druhém se právě sexy blondýnka rozpovídala.

Je to přes dvacet let, kdy se do sebe zakoukali herečtí kolegové Lucie Benešová a Filip Blažek. Byla to láska na první pohled, taková ta pravá, plná vášní, emocí, která za sebou zanechávala pořádný ohňostroj citů.

Z jejich lásky se narodil i syn Lucián, který jejich vztah posunul dál, stali se rodinou. Každý si myslel, že se Lucka s Filipem vzali, aby byli i oficiálními partnery.

„Je to velký klam, my jsme s Filipem nikdy manželé nebyli, žili jsme spolu, máme spolu syna, ale nikdy jsme to oficiálně nepotvrdili. Oba jsme byli dost mladí a bylo to tak dobře, protože nás vztah byl trošku bouřlivější,“ prozradila s úsměvem Lucka. 

Sice jim to spolu nevyšlo, protože oba prý chtěli od života něco jiného, ale vztah mají i nadále dobrý. Emoce dávno vymizely, staré křivdy jsou pryč, jsou především rodiči syna Luciána. 

Herečka mládne před očima.

Herečka mládne před očima.

„Vycházíme spolu dobře, není důvod proč by ne. Oba máme své rodiny a jsme spokojení. I když Lucián vyrůstal vedle mého muže Tomáše, s Filipem mají blízký vztah,“ dodala Lucie. 

Ta se provdala za herce Tomáše Matonohu, s nímž má dvě děti, Štěpána a Laru, do pěstounské péče si vzali dceru Sáru. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat