jít naiDNES.cz

Už třetí chlap po boku Lucie Vondráčkové: Skočili spolu do auta a ujeli z akce

Parkourista Tomáš Zonyga a hokejový brankář Marek Peksa jsou nejspíše již minulostí. Kolem Lucie Vondráčkové se totiž točí již v pořadí třetí muž. A zase jde o sportovce. S tím se zpěvačka potkala na křtu videoklipu své písně Stanice Svět, odkud s ním odjela v jednom autě.

Když Lucie Vondráčková nazpívala se zpěvákem Radimem Flenderem duet Stanice Svět, netušila, jak moc jí tato písnička změní život. Právě během natáčení jejího videoklipu se totiž seznámila hned s dvěma fešáky.

Prvním byl Marek Peksa, který u Vondráčkové měl v létě i se svou dcerou strávit hned několik nocí, a i když to zpěvačka nikdy nepřiznala, říká se, že k sobě měli více než blízko.

Vondráčková musela mít během natáčení klipu své plodné období, potkala tam i dalšího fešáka, bývalého fitness modela a zpěváka českého revivalu Rammsteinů Pavla Šalitroše.

A zatímco Peksa se pražského křtu videoklipu nezúčastnil, protože si to údajně nepřála právě Vondráčková, která ho prý podezřívá z toho, že jejich vztah zveřejnil, Šalitroš si ho nenechal ujít.

Sice nic nenasvědčovalo tomu, že by Vondráčková a Šalitroš, jenž je podle informací Expresu čerstvě po rozchodu, měli mít k sobě blízko, ale krátce po půl osmé společně nasedli do přistaveného vozu a odjeli na Kavčí hory, kde Vondráčková bydlí i se svými syny.

Tam si zpěvačka nejspíše uvědomila, že jejich společný odjezd neunikl ani přítomným fotografům, a tak musel řidič svalnatého fešáka zase odvézt zpátky, aby všichni viděli, že Lucka šla domů sama.

Nutno říct, že tento manévr byl opravdu zvláštní. Šalitroš totiž z vozu vůbec nevystoupil a řidič ho zase odvezl neznámo kam.

„Podle mých informací jel pan Šalitroš do Bruntálu. Ale to se budete muset zeptat paní produkční, která koordinovala auta na křest klipu,“ odepsala nám Vondráčková.

Šalitroš vše popírá. „S Luckou se známe pouze z klipu, ale nijak zvlášť jsme se nesblížili. Rozhodně ne tak jako Marek Peksa... I když nevím, jak moc se sblížili oni. Odvezli jsme ji domů, tam jsme si řekli ahoj a já jel na vlak. Na akci jsem se vracel, protože jsem tam něco zapomněl,“ sdělil nám.

Zatímco Peksa z jejího života zmizel a jeho místo tak nejspíše zaujal Šalitroš, otázkou je, kde je Tomáš Zonyga, který ještě před časem tvrdil, že s Luckou mají k sobě tak blízko, že se mu svěřuje se vším a sdílí spolu radosti i starosti. I po něm se po odtajnění jejich vztahu slehla zem.

Jsme zvědaví, jak dlouho po boku Lucie Vondráčkové vydrží čerstvě svobodný Šalitroš a jaký fešák ho nahradí příště.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat