Čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Diváci mají radost, že z Love Islandu vypadla pomlouvačná Tereza. A teď je na řadě hysterka Aicha

  Tanečnice Tereza, která si nechávala říkat Tess, protože je to velmi světové, je konečně venku z vily lásky na Kanárských ostrovech, ale podle reakcí si diváci ještě neoddychli. Druhá na ráně je podle mnohých jedna z nejotravnějších soutěžících, která si mnoho sympatií nezískala už od počátku svou legrační slovenskou angličtinou.

  Jestli někdo ve vile na Kanárských ostrovech v reality show Love Island patří mezi největší pomlouvače a intrikány, je to podle reakcí diváků na Instagramu a v aplikaci Love Island dnes již vypadnutá tanečnice Tereza (24) a ve vile stále pobývající model Petr (25), který má jazyk hada a neváhá s ním šlehnout po každé oběti, na niž dosáhne.

  Pro pravidelné diváky show není žádným tajemstvím, že Petr, jenž tvoří pár s Gabrielou, se snažil rozdělit Terezu a Nathana od samotného začátku. Nakonec její vypadnutí, o němž rozhodovali diváci i soutěžící, udělalo radost nejen jemu, ale i těm, kdo Love Island sledují.

  Tereza, která podle nemilých komentářů rozhodně nevypadá na dvacet čtyři, ale spíše na pětatřicet, neváhala každý den a každou chvíli využít k tomu, aby vznášela svoje soudy na ostatní soutěžící, pomlouvala nově příchozí a následně se s nimi snažila skamarádit. Největší pifku pak měla na nově příchozí tanečnici Mirku, jež se ve vile dostala do nepříjemné situace.

  Nově příchozí dívky Nikol a Mirka

  Všichni již tvořili stabilní páry a citlivá Mirka, která přišla s další soutěžící Nikol, se musela rozhodnout, jakou dvojici rozbije. Jí samotné z toho dobře nebylo, dokonce to i oplakala, všichni věděli, v jaké situaci Mirka je, ale dostalo se jí jen klevet od Terezy a kotle nenávisti od Aichy.

  Tereza o ní mluvila jako o hloupé holce s vlastním světem, přičemž Mirka je ve skutečnosti jednou z nejrozumnějších ve vile, její slabina je pouze v tom, že si vše bere příliš osobně. Rozhodně neintrikuje, nepomlouvá, nepletichaří a snaží se svá rozhodnutí obhájit. Když se jí Petr snažil vymluvit díru do hlavy, aby rozbila pár Nathan a Tereza, naopak prokázala, že má vlastní vůle a rozumu dost.

  Mirka si totiž jako dalšího partnera vybrala Honzu, jenž tvořil pár s Aichou, a to jí teprve začaly krušné časy. Zhrzená Aicha předvedla ženskou nesnášenlivost v plné síle a dávala to sežrat nejen Mirce, ale i svému partnerovi Honzovi, který za nic nemohl. Uražená a žárlivá mu vyčítala úplně vše, až to jindy umírněný Honza nevydržel a začal se Aiche posmívat, že mu bude dělat scény i za to, že leží na lehátku s Nathanem (video v záhlaví).

  Její popularita padá velmi rychle a podle reakcí diváků je další adeptkou na vypadnutí nejen proto, jak zle se chovala k Mirce, která se jí snažila vysvětlit, že si jen musela někoho vybrat, ale i proto, jak Aicha mluví. Její slovenská angličtina, kdy všechno komentuje anglickými výkřiky se špatnou výslovností, je zdrojem posměchu už od počátku a postupem času se s z toho stává jedna z nejotravnějších věcí, které jsou ve vile ke slyšení.

  Lidé se v komentářích shodují na tom, že jak Nathan a Tereza tvořili pár jen naoko, podobně je na tom Honza a Aicha, kdy přemýšlivý a celkem tichý Honza se k hysterické Aiche s touhou dělat ze sebe Angličanku absolutně nehodí, přestože oba už měli ve vile rozhovor o tom, kudy by se mohla ubírat jejich budoucnost po návratu do Česka.

  Jak se bude ubírat budoucnost vypadnuté Terezy a Nathana, který je vile stále, je asi nabíledni. Jejich poslední dny poukázaly spíše na to, že tanečnice Tereza je posedlá pozorností, a když se jí Nathan pět minut nevěnoval, už v tom viděla problém a podrobovala svého partnera nepříjemnému výslechu.

  Jistě, reality show Love Island je o hledání lásky, ale je to právě jen show, kdy se mladí lidé mají především bavit a užívat si života, svobody a možnosti vyzkoušet si párování ve více lidech, aby přišli na to, co jim sedí nejvíce.

  Výjimkou jsou snad jen Laura s Martinem, kteří mají podle všech největší pravděpodobnost zůstat spolu i po odjezdu z Kanárských ostrovů, a přestože jsou spolu celý den a každý den, ani jeden z nich nezneužívá city toho druhého, nic si vzájemně nevyčítají, nedělají si scény, neuzurpují se a chovají se k sobě jako skuteční partneři.

  Martin a Laura

  Aicha se začala chovat zákeřně k nevinné dívce, která musela podle pravidel hry udělat nějaký krok, a majetnicky k partnerovi, jenž s pravidly hry nemohl nic udělat. To je podle diváků už k důvod k tomu, aby se poroučela zpět do letadla.

  Sorry, not sorry. Period.

  Love Island můžete exkluzivně sledovat na kanále Voyo.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST: Hodinky místo mobilu děti pohlídají i zabaví

  Premium Co umějí chytré hodinky se SIM kartou pro děti? Nahradí mobil. Dá se na ně dovolat a většinou i sledovat jejich polohu...

  Opatření bojkotuje stále více lidí, cítí se podvedeni, říká psycholog

  Premium Doba covidová je už dlouhá. Zatímco při první vlně epidemie byli lidé v Česku většinou ukázkově disciplinovaní, nyní je...

  Velké dilema třetí dávky: míchat, či nemíchat vakcíny?

  Premium Posilující dávka očkování naráží na možnost volby. Řada Čechů řeší, kterou vakcínou si nechat svoji imunitu proti...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz