Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vítězové Love Islandu: Promiňte, že jsme byli nudní! Proč museli u jídla mlčet a v čem Pítr taktizoval?

  Od začátku patřili studentka Laura Chrebetová (22) a Martin Kulhánek (27) k favoritům soutěže a nakonec se dvoumilionové výhry dočkali oba. Na peníze si sáhl Martin, ale rozhodl se o ně podělit se svou láskou. Byli spolu víceméně od začátku soutěže a jejich láska pokračuje i venku, kde si pomalu rýsují společnou budoucnost. Co udělají s výhrou? Kde je jejich Fufa? A proč museli být u jídla zticha?

  Reality show Love Island a její první řada došla zdárně po třech měsících do konce a historicky prvními vítězi se stali Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, pár, který se báli rozdělit i nově příchozí single lidé. Za to, že nemuseli čelit žádným výzvám a hrozbám během každotýdenního párování, si také vysloužili kritiku diváků, jimž se nelíbilo, že ostatní neustále přicházejí o partnery a jsou nuceni chodit na rande s lidmi, se kterými nechtějí.

  Diváci se dokonce začali bavit o protekci v rámci soutěže, jelikož jim přišlo, že Laura a Martin nepodstupují zkoušku vztahu. Nicméně i tak měli natolik silnou základnu fanoušků, že je dovedli až k peněžité výhře. Martin Kulhánek dostal obálku s penězi ve výši dva miliony korun a rozhodl se o ně s Laurou podělit, jelikož bez ní by prý na vítězství nedosáhl.

  Už ve vile se shodli na tom, že jejich láska je upřímná a rozhodně stojí o to, aby spolu byli i po návratu z Kanárských ostrovů. Že se vztah opravdu naplňuje, je zřejmé nejen ze sociálních sítí, ale i z toho, že ani jeden z nich nepřestal plánovat společnou budoucnost, nejen co se týče zamilovanosti, ale i praktických věcí, jak nám potvrdili v rozhovoru, který jsme vedli přes Skype.

  Samozřejmě první otázka se musí týkat toho, co uděláte s výhrou.

  Laura: O tomto jsme se bavili už ve vile, kdyby náhodou na to přišlo a my vyhráli, že bychom peníze použili na společný start. Na bydlení, možná pozemek.

  Martin: Ano, určitě byt nebo pozemek.

  Jak jste si rozmysleli další společné kroky? Laura je ze Slovenska a vy, Martine, jste z Oseka, bude nějaká styčná čára na polovině cesty?

  Laura: Mě na Slovensku kromě rodiny nic nedrží, můžu tedy kdykoliv přijet za Martinem. Prozatím jsme se bavili o tom, že bychom byli stále tady, v Česku. Musíme ještě vyřešit nějaké věci samostatně já na Slovensku a Martin v Česku, ale čím dříve, tím lépe bych se snažila přijet do Oseka.

  Určitě jste si museli po opuštění vily všimnout, že jste se stali terčem kritiky nemalé části diváků za to, že proplouváte soutěží a nic tam neděláte. Jak se vám to čte?

  Martin: Četli jsme, že jsme nudní a podobně. Ale my jsme tam nešli dělat nějakou show, nejsme žádní vtipálci. Jeli jsme si tam opravdu najít lásku, z toho důvodu jsme tam letěli oba, to se nám nakonec i povedlo. Že jsme tam byli nudní, to se lidem omlouváme, ale jsme takoví, jací jsme, od show tam byli jiní lidé.

  Jak si vysvětlujete, že nikdo z příchozích bombshells vás nechtěl rozdělit?

  Laura: I toto jsme řešili už ve vile, protože se tam o tom mluvilo dost, že nás všichni považují za silný pár a netroufnou si nás rozdělit. Myslíme si, že to viděli na nás i lidé, kteří se na show dívali, než tam přišli. To, že máme spolu silné pouto a nedali jsme nijak najevo, že bychom se snažili balit ostatní lidi nebo s někým flirtovali. Viděli, že máme vlastní svět a že kdyby si vybrali jednoho z nás, nebude to mít pro ně smysl, protože bychom jim to neopětovali.

  V jednom díle ke konci soutěže na vás dostal Petr Havránek vztek. Pozorovali jste tyto momenty už ve vile, nebo jsme to viděli jen my diváci? (Petr Havránek se rozčílil na Lauru a Martina poté, co byl nucen jít po dalším rozdělení od Gabriely na rande s Viviane, vztek si na ně vylil naslepo do kamer u venkovního stolu, pozn. red.)

  Laura: Nám to nedal nikdo vůbec pocítit, že by nám měl něco za zlé, akorát během posledních dílů byla soutěž týkající se drbů a tam Gabriela řekla, že proč bychom my měli být jediný silný pár? V ten moment jsme si říkali, proč to tak vnímají, ale zatím jsme viděli jen pár dílů, takže jsme se k tomu ještě nedostali. Ale například co se týče Pítra s Gabrielou, Pítr v první části dost taktizoval a říkal, že musí udělat na Gabču dojem a že musí udělat něco pro to, aby nešel domů. Vypadalo to z jeho strany jako taktika než čistá a upřímná láska, takže možná proto.

  Gabriela Gašpárová a Petr Havránek

  Čekáte, až se podíváte na díly zpětně, že uvidíte rozdíl v chování lidí „tam“, jak jste to viděli vy, a tím, jak to viděli diváci?

  Laura: Na některé situace, jak jsme to vnímali my ve vile, máme svůj pohled, ale to je proto, že jsme neviděli, jak probíhaly rozhovory mezi ostatními lidmi. A teď když to vidíme v televizi zpětně, nám přijde, že některé situace ve vile se odehrály jinak.

  Martin: Přesně tak, člověk ve vile nemá šanci vědět, co se děje ve zpovědnici, kde se odehrává osmdesát procent důležitých věcí. A když jsme viděli těch pár dílů, občas jsme se nestačili divit, co se tam říká. Jsem zvědav na další díly, co ještě zjistíme.

  Jaké to je dívat se na sebe?

  Oba shodně: Zvláštní!

  Laura: Ani jeden nemáme žádnou zkušenost s tím být v televizi. Kolikrát jsme si přetočili nějaký úsek a smáli jsme se, co jsme tam říkali a jak jsme vypadali, takže to bylo vtipné.

  Martin: Já jsem se jednou viděl a bylo to hrozné, už jsem si řekl, že do televize nepůjdu. Je to divné, lepší je být před kamerou a dělat si svoje, než když si to pak člověk pustí a vidí veškeré detaily. Někdy jsem se divil, co jsem to tam řekl.

  Bylo vám za něco trapně?

  Martin: Konkrétně teď nevím, ale určitě tam bylo víc trapných momentů. Ale show vypadala pěkně a udělali to hezky.

  Laura: Bereme to s nadhledem, jsme obyčejní lidé a přeřekneme se nebo něco uděláme jinak, ale nemyslím si, že bychom se měli cítit trapně.

  Laura Chrebetová a Martin Kulhánek

  Můžete popsat, jak funguje chod vily, co jsme my neviděli? Musíte něco jíst a kromě snídaní, kde jste byli všichni, to už pak bylo tajemné.

  Laura: Měli jsme catering, který nám vozili do vily, měli jsme hodinovou pauzu na oběd a na večeři.

  Martin: Ale to byla pauza taková, že jsme vedle sebe měli lidi z produkce a nemohli jsme absolutně mluvit, aby se neřešila nějaká témata, která by mohla ujít kamerám. Takže jsme se šli najíst, ale nemohli jsme být pohromadě, byli jsme v tomto ohledu hlídaní.

  Laura: Kolikrát až příliš, někdy jsme se zasmáli a užuž na nás, abychom byli zticha, aby divákům nic neuteklo.

  Pojďme k životu venku. Martine, jak je to nyní s vaším fotbalem?

  Martin: Hraji pořád. Četl jsem článek, že hraji v Oldřichově, ale to je futsal ve volném čase, velký fotbal hraji v Německu už čtyři roky za tamní klub. Jsem tam spokojený, jezdím tam dvakrát týdně a určitě v tom budu dál pokračovat a čas si na to vždycky udělám rád. Baví mě to a člověk si ještě tím vydělá nějakou korunu. Jsme tam skvělá parta a s lidmi z klubu jsem si skvěle sedl, přijali mě skvěle.

  Lauro, a co vy studujete?

  Laura: Masmediální komunikaci, co ale budu v budoucnu dělat, to ještě nevím. Když se na to podívám zpětně, vybrala bych si školu s užším zaměřením, tato škola je široce zaměřená a není tam žádný konkrétní směr. Byla jsem na gymnáziu docela nerozhodná, co budu dělat, teď mě to láká více směry. Baví mě móda, baví mě vizáž, baví mě sport, teprve tedy uvidím. Nechávám se vést tím, co se mi zalíbí a s čím se v životě potkám.

  Dostaly se vám už i nějaké negativní reakce od kamarádů, kolegů či spolužáků na dění ve vile a na vaši výhru?

  Laura: Všichni kamarádi z vysoké i ze střední mi psali a gratulovali, byly to samé pozitivní reakce. Psali, jak to sledovali a jak hlasovali.

  Martin: Přišlo nám toho opravdu hodně, když jsme dostali po dlouhé době telefony do ruky, nestačili jsme se divit, kolik je tam zpráv. Opravdu většina byla pozitivních, moc si toho vážíme.

  Jaké to je být tři měsíce bez telefonu?

  Laura: Bylo to docela fajn si oddechnout od sociálních sítí a měli jsme možnost poznat jeden druhého bez jejich vlivu. Kolikrát to je tak, že si někdo projede Instagram toho druhého a řekne si, že by s tím člověkem v životě nešel ven.

  Martin: Bylo to super, člověk najednou zmizí z takové bubliny. První dva tři dny člověk šmátral v kapse, kde má telefon, ale pak zjistí, že ho nepotřebuje. Dobré pak je, že když se musí něco vyřešit, je to jen z očí do očí. Takto by se lidé měli chovat i tady venku.

  Jste v kontaktu s dalšími páry?

  Martin: Zatím moc ne.

  Laura: Samozřejmě nám ostatní gratulovali a psali, že nám drželi palce. Máme toho teď celkem dost, určitě chceme být s některými lidmi v kontaktu a potkat se, ale zatím na to není moc čas.

  Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, Gabriela Gášpárová a Petr Havránek, Nikol Treterová a Vilém Šír

  A teď jedna intimní otázka. Ve vile jste si dali slib, který jste se rozhodli neporušit, dokud nebudete venku.

  Laura: Jaký? My jsme si dali asi milion slibů.

  Ten osobní fyzický.

  Laura: Ano! Myslím, že už je všem jasné, že se naplnil. (oba smích)

  Byla nějaká romantická příprava?

  Laura: Všechny naše noci mimo kamery už byly kouzelné, ale romantika to byla i s málem, stačilo nám otevřít si lahev vína a pustit si hudbu, nepotřebovali jsme žádné kýčovité věci.

  Už jste stihli rodinné návštěvy?

  Laura: Dnes máme natáčení, kdy se potkáme s mými a Martinovými rodiči.

  Byla vítací oslava?

  Laura: Vůbec! Užívali jsme si jeden druhého a vítací oslavy mají čas.

  Poslední otázka a je to ta nejdůležitější ze všech. Co dělá Fufa?

  Laura: Fufa sedí vedle televize u Martina v bytě! Včera jsem ho tam položila.

  Martin: Fufa je doma a našel svoje místo.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 21. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   47
  • Trapas
   18
  • Cože
   6
  • Haha
   4
  • Tvl
   3
  • Sladký
   1
  Vybrali jsme pro vás

  Obsah z OnlyFans stále uniká na veřejná fóra. Populární je video, kde má influencerka orální sex

  Kauza s uniklými fotkami z OnlyFans proletěla nedávno internetem. Některé tvůrkyně s tím bojují, ale zřejmě marně....

  Můj idol je Krejčí, říká Japonec z Barcelony. Spartě fandí už 20 let. Proč?

  Premium Doma mu visí dres Krejčího, Hložka či Zahustela. Sype ze sebe jména a data ze sparťanské historie, až se nestačíte...

  VELKÝ TEST ELEKTROKOL 2023: Horská kola s pevným rámem

  Premium Hardtaily, tedy modely elektrokol s přední odpruženou vidlicí, mají výsadní postavení jako skutečný univerzál. Stále...

  Udělal jsem obrovskou chybu. Jsem kluk, který se nechal předělat na holku

  Premium Narodil se do rodiny horníka a matky v domácnosti. Matka navíc patřila k Svědkům Jehovovým. Od útlého věku byl...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz