Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Šok ve vile Love Island: Na Kanáry přiletěl Gabrielin ex, pustí ho produkce do vily?

  Reality show Love Island, která se odehrává na Kanárských ostrovech a v níž soutěží mladí a dost pohlední lidé z Česka a Slovenska o dva miliony korun, má již nyní jednu nově vzniklou tvář, kolem níž se v Česku odvíjí, aniž by ona o tom v izolované vile věděla, daleko zajímavější příběh. Její bývalý přítel Vlastík se úplně netváří, že se rozešli, a pro Gabrielu Gašpárovou zamilovanou do modela Petra Havránka si teď přijel až k vile!

  Než se Gabriela Gašpárová (20), studentka z Velké Bíteše, odebrala v půlce září do izolované vily reality show Love Island na Kanárských ostrovech, nechala tady jeden nedořešený příběh, a to – jak sama tvrdí – svého bývalého přítele Vlastimila H., který se ani po jejím nově vzniklém vztahu s modelem Petrem Havránkem netváří, že by se rozešli.

  Gašpárová a Petr Havránek (25), jemuž ve vile říkají Pítr, už patří mezi velké favority soutěže a ona si svým chováním rozumné a nevýstřední dívky získala mnoho fanoušků, kteří už pár Gabriela–Petr nadsazují nad dosavadní favority Lauru a Martina.

  Žádný ze soutěžících nemá přístup k sociálním sítím, buď se jim o to stará někdo z příbuzných, nebo mohou požádat produkci, nemají tak kontrolu nad tím, co se na jejich účtech děje. To přesně se vymstilo i Gabriele, když na jejím Instagramu začal řádit expřítel Vlastimil, který tam nejenže propálil Gabrielinu spolupráci s Antonínem Charouzem, ale ostatním lidem se snažil osvětlit její odchod do vily za hledáním nové lásky podivným statusem, v němž psal, že „jejich životy se nerozpadají, to jen jednotlivé kousky zapadají do sebe“.

  Takto Vlastimil vysvětloval její účast ve vile.

  Jak moc chce, aby jejich životy zapadaly do sebe i poté, co se Gabriela ve vile zamilovala do Petra Havránka, teď Vlastík dává najevo činy, ne slovy.

  Je na Kanárech a chce si jít pro ni do vily

  Odletěl totiž do Las Palmas. Se svým kamarádem.

  Ve Stories sdílel letenku, kterou si koupil 3. listopadu, s příletem na Kanárské ostrovy 4. listopadu a návratem 8. listopadu.

  Letenak do Las Palmas
  Gabrielin přítel odletěl na Las Palmas.

  S Vlastíkem jsme se spojili, aby nám řekl, co na Kanárech dělá, a hlavně jestli o nich ví produkce reality show.

  „Proč se na to ptáte?“ zajímalo ho. „Nebudu se k tomu nijak vyjadřovat, až budu chtít, tak vás kontaktuji sám,“ řekl nám.

  „V tuto chvíli není vhodné se k tomu vyjadřovat, mohlo by to někomu ublížit,“ dodal jeho kamarád, který na Kanárské ostrovy letěl s ním.

  „Ví o tom produkce, že tam jste, nebo jste tam odjeli na vlastní pěst?“ zajímalo nás.

  Na vlastní pěst přijel, potvrdil do telefonu, ale už nechtěli říct, co mají dále v plánu. 

  Dorazí jim rodiny?

  Televize Nova, provozovatel licenčního pořadu Love Island, který už se vysílal například ve Velké Británii nebo v Polsku, se k této věci nechce oficiálně vyjadřovat. Nám se ale podařilo spojit se štábem na Kanárských ostrovech, který je Vlastíkovou přepadovkou zaskočen, narušení průběhu show se ale neobává.

  „Vila je nepřetržitě dnem i nocí pod dohledem bodyguardů, máme všechna bezpečnostní opatření pod kontrolou. O jeho cestě jsme dopředu nic nevěděli, upřímně příliš nechápeme, proč sem přijel a čeho tím chce dosáhnout. Dovnitř ho určitě nepustíme,“ řekl nám člen štábu.

  Nevítanou návštěvu exmilence z Česka hodlají utajit před soutěžícími, Gabrielu Gašpárovou nevyjímaje.

  „Všechny účastníky chráníme před informacemi mimo vilu. Chceme, aby se plně soustředili na soutěže uvnitř domu, to je pro nás priorita,“ dodal.

  Gabriela Gašpárová a Petr Havránek

  Podle informací Expresu plánuje produkce pořadu velké překvapení na závěr, do vily by měli dorazit někteří členové rodin. Zatím není jisté, o koho přesně půjde a jakou roli ve vile sehrají.

  Na závěr něco chystáme, ale neřeknu vám detaily. Inspirujeme se u zahraničních mutací této show, věci stále konzultujeme, nechte se překvapit, bude to rozhodně velké,“ uzavřel.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz