Čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Láska Petra a Gabriely z Love Islandu: On ji má prý rád, ona si venku jaksi zapomněla kluka

  Gabriela Gašpárová (20), studentka z Velké Bíteše, rozhodně patří mezi nejvíce populární soutěžící reality show Love Island, bezesporu je tam asi nejkrásnější účastnicí a nejhezčí je v momentě, kdy nemá žádný make-up. Je nekonfliktní, vždy pozitivně naladěná a na svůj věk uvažuje moudře, těžko u ní hledat telecí výkyvy. Tak co má, sakra, znamenat Vlastík?

  Studentka a glamour modelka Gabriela Gašpárová přišla do vily reality show Love Island jako jedna z bombshells, tedy nově příchozích krásek, které mají za úkol rozbít něčí vztah, proházet párování zamilovaných dvojic, a tím pádem poslat jednu z dřívějších soutěžících domů.

  Tak se i stalo. Na příchod hnědovlasé studentky, která je podle komentářů na sociálních sítích asi nejkrásnější obyvatelkou vily, doplatila jiná studentka, prapodivná Markéta Chytilová (20) z Ostravy studující práva v Brně, pro niž byl vyhazov z ostrova lásky spíše vysvobozením.

  Od první chvíle tvořila pár s modelem Petrem Havránkem (25), jemuž se ve vile říká Pítr. My mu tak říkat nebudeme, protože nám není deset let, jemu taky ne a jmenuje se zkrátka Petr. Ten z ní měl spíše záchvaty úzkosti, protože nevyzrálá Markéta se projevila jako sobecká, žárlivá a ufňukaná pipka mučící Petra svou touhou po jeho absolutní pozornosti.

  Markéta byla pro Petra očistec, ta si tam uřízla takovou ostudu, že těžko ji teď někdo bude chtít sbalit.

  To s Gabrielou zažívá tenhle model jinou parádu. Od prvního párování, kdy se Gabriela dostala k Petrovi jako jeho oficiální partnerka, přežili oba mnoho pokusů o atentát na jejich vztah, protože každý, kdo do vily nově přijde, projevuje zájem buď o něj, nebo o Gabrielu. S ním je legrace a hezky se na něj kouká, ona je zase místní zlatíčko, nekonfliktní, slušně vychovaná, rozumná. Evidentně stará duše, která ale nezkazí žádnou zábavu, a když už provokuje, jen v mezích, jako by ctila pravidlo, že „slušná holka se na pískání neotáčí“.

  Kvitují to i diváci Love Islandu, ona s Petrem a Laura s Martinem jsou nejoblíbenějšími páry vily a všichni jim prý „jejich vztah věří“. Jemu tedy sice méně, že prý to na Gabrielu jen hraje, aby to s ním dotáhla do konce a dostali se k výherním penězům, ale i když byli oba rozděleni jinými soutěžícími, vždy pak ve vile byli „bokem spolu“.

  Naposledy do vily přišla bombshell Viviane, která si bez řečí a okolků – ani neměla čas někomu říct „ahoj“ nebo se seznámit s ostatními – u ohniště vybrala Petra. Oba zůstali samozřejmě v šoku a na vždy skvěle naladěné Gabriele bylo poprvé za celou dobu vidět, jak strašný má vztek, že už je zase někdo rozdělil.

  Diváci jsou samozřejmě bez sebe, že jejich hvězdný pár se zase k sobě bude muset dostávat složitě dohromady, protože oba si už řekli, jak se mají rádi, a dokonce spolu strávili noc v místnosti, kam kamery nesmí. Někteří radí Gábině, aby se dala dohromady se soutěžícím Samuelem, že se tak zachrání od vypadnutí a domů půjde Petr, který to prý na Gábinu jen hraje a není radno mu věřit...

  A mezitím se na Instagramu dějí jiné podivné věci.

  Někdo si na Instagramu zapomněl kluka...

  Soutěžící ve vile samozřejmě nemají svoje telefony k dispozici, odevzdali je produkci a ta se stará o jejich sociální sítě, proto na jejich profilech můžete vidět aktuální fotky z Love Islandu, ovšem oni nad tím nemají žádnou kontrolu.

  A žádná kontrola rovná se špatná kontrola.

  Zatímco Gabriela se ve vile pusinkuje s Petrem, venku na ni čeká jistý hoch jménem Vlasta, s nímž má ona poslední fotku z července tohoto roku a k tomu text: „Občas je zajímavé, jak to ten život poskládá, někdy se dějí věci, kterým byste nevěřili, že se stanou. Jsem moc ráda, že tím životem můžu procházet s tebou.“

  Gabriela Gašpárová

  Jistě se mohli od té doby rozejít, ale reakce Gábinina kluka „tam venku“ tomu jaksi neodpovídá.

  „Tahle hra bez invence je mimo moje vnímání a chápání, neviděl jsem ani jeden díl a absolutně mě to nezajímá. (...) Zamyslete se nad tím, že je to hra, ve které jsou výhrou peníze, a ne něčí srdce. (...) A co se týče mě a Gabriely: Znám ji od jejích sedmnácti let a tento rok jsme spolu začali tvořit pár, nemám obavy z toho, jak naše životy momentálně vypadají, nerozpadají se, to jen jednotlivé kousky zapadají do sebe,“ svěřil se na Instagramu Gabrielin přítel.

  Gabriela Gašpárová

  Tento status napsal před čtyřmi dny a pak si účet uzamkl. Což je škoda, protože tam byly hotové poklady staré jen pár týdnů (Gabriela je ve vile od půlky září). Gábi a on ve vířivce, společně strávené chvíle a dojemné video, kdy jeho děda slavil narozeniny a Gabriela mu pomohla zorganizovat pro dědečka velké překvapení. Evidentně tak už byla ruka ne v rukávě, ale v rodině.

  A Gábině, protože nemá svoje sociální sítě pod kontrolou, se pod jejími fotkami rojí komentáře, které nemá kdo mazat nebo jak na ně reagovat, jak se obhájit nebo něco vysvětlit.

  Gabriela Gašpárová

  A k tomu všemu zapomenutý kluk z venku, který už nevydržel jedovaté poznámky na Gábinině profilu, kde ho jeho kamarádi začali označovat, se snaží ji obhajovat tím, že výhrou jsou peníze, a ne něčí srdce.

  Vy všichni, kdo pro Gabrielu a Petra hlasujete v aplikaci Love Islande nebo v komentářích na oficiální stránce, možná byste to teď měli zvážit dvakrát, jak to s touhle „velkou světovou láskou z vily“ vlastně je.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST: Hodinky místo mobilu děti pohlídají i zabaví

  Premium Co umějí chytré hodinky se SIM kartou pro děti? Nahradí mobil. Dá se na ně dovolat a většinou i sledovat jejich polohu...

  Opatření bojkotuje stále více lidí, cítí se podvedeni, říká psycholog

  Premium Doba covidová je už dlouhá. Zatímco při první vlně epidemie byli lidé v Česku většinou ukázkově disciplinovaní, nyní je...

  Velké dilema třetí dávky: míchat, či nemíchat vakcíny?

  Premium Posilující dávka očkování naráží na možnost volby. Řada Čechů řeší, kterou vakcínou si nechat svoji imunitu proti...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz