Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

14. srpna 2018
Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a její umělecké srdce bije hlavně pro divadlo. Když ale máte pětičlennou rodinu, není čas na hrdinství. Jeden projekt skončí a vy se chtě nechtě musíte poohlédnout po jiném. Po konci primáckého seriálu Ohnivý kuře tak nastupuje ke konkurenci, kde zazáří v nekonečné Ulici. Uzavřenou kapitolou je naopak pořad Herbář, který s Kateřinou Winterovou natáčely pro Českou televizi a prý se nerozešly úplně v dobrém.

Diváci Ulice se už 20. srpna seznámí s novými postavami, které po prázdninách zamíchají dějem jejich oblíbeného seriálu. Jednou z nich bude i Linda Rybová, jejíž matku si zahraje Jitka Smutná. Ta do Ulice vstoupí coby sestra Vlastimila Peška v podání Rudolfa Hrušínského.

„Aktuálně mě baví a zaměstnává hlavně Divadlo Verze, které na hraje na prknech Vršovického divadla Mana. Seriál Ohnivý kuře bohužel končí, byla to příjemná práce. A pak se uvidí,“ nechala se slyšet na jaře herečka.

A jak se teď ukazuje, vidělo se docela záhy. Herečka navíc nemusí zoufat. Nekonečný seriál Ulice patří mezi to kvalitnější, co v české televizní tvorbě aktuálně vzniká. Rybová tak nemusí mít strach, že by to nějak poškodilo její jméno a umělecký status. Navíc když se tu chytí, má o pravidelný příjem postaráno, což v době, kdy má doma tři dospívající děti, rozhodně ocení.

Herečka nikdy nepatřila mezi ty, kdo by prali špinavé prádlo na veřejnosti. I z toho důvodu moc neventiluje konec v oblíbeném Herbáři na České televizi, kde zazářila po boku dobré kamarádky a herecké kolegyně Kateřiny Winterové. Několik let to skvěle klapalo. Pak přišly problémy.

„Pořad se začal ubírat směrem, kterým jsem já jít nechtěla, a tak jsem radši odešla úplně,“ řekla v té souvislosti herečka. Údajně jí vadila přílišná komercializace Herbáře a zvyšující se podíl product placementu na úkor původního obsahu.

„Když vám něco přestane dělat radost, najednou nevidíte jediný důvod, proč se tomu dál věnovat a investovat do toho čas i energii,“ dodala sympatická herečka.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 středa 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 75
  • 61
  • 24
  • 22
  • 16
  • 14
Komentáře