Geňa je showman jako prase! Exmanželka Finková komentuje jeho rozchod a talent

Linda Finková má pro bývalého manžela Richarda Geňu vlídná slova, přestože ji opustil kvůli mladší milence. Teď je sám po rozchodu a opuštěná manželka nezahořkla. Dokonce jako bývalá porotkyně Tváře v něm vidí jasného favorita úspěšné soutěže. „Jako rozštěp už neudělá, ale jinak to v sobě má,“ řekla Linda pro Expres.

Tvůrcům show Tvoje tvář má známý hlas se povedlo něco, k čemu se žádný jiný televizní pořad dlouhé roky ani nepřiblížil. Z relativně neznámých umělců vytvořil přes noc celorepublikově vyhledávané hvězdy. A svůj podíl na jejich úspěchu má i Linda Finková, která v pořadu působí jako hlasová lektorka. Ona sama je ale ve svých výrocích skromná.

„Radím jim, aby to bylo co nejvěrohodnější, ale 90 % vystoupení je jejich. Oni si to musí naposlouchat a naučit se to. Já jenom koriguju, když je něco špatně,“ říká Finková, která se v prvním ročníku show pasovala i do role samozvané ochránkyně všech soutěžících.

Měla totiž nutkání všechny své svěřence na facebookových stránkách show obhajovat. Chodila jsem první rok na Facebook Tváře, ale pak jsem od toho rychle upustila. Když jsem tam viděla nějaké hnusy, začala jsem to komentovat, pak jsem se začala hádat. Nemám to zapotřebí a nemám na to nervy,“ říká zpětně Finková s tím, že bránila všechny, protože ví, kolik je za vším práce.

„Oni opravdu dřou,“ tvrdí Finková, která se v posledním ročníku pracovně téměř střetla s otcem svých dvou dětí Richardem Genzerem. Ten sice nabídku dostal, ale jelikož momentálně natáčel novou řadu Partičky na konkurenční Primě, musel odmítnout. Finková si ale myslí, že by v show zaválel.

„On je showman, zpívá normálně a tancuje senzačně. To člověk nezapomene. Samozřejmě že neudělá rozštěp, ale má v sobě pohyb. Byla by to show jako prase,“ myslí si Linda, která by o jeho angažmá moc stála.

Možná i proto, že je Richard čerstvě po rozchodu s Markétou Jiránkovou, se kterou si nemohly přijít na jméno. To ale Finková komentovat nechtěla.

„Já neřeším nic. Děti spolu máme, to je pravda, ale to je všechno,“ uzavřela zpěvačka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:06 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat