jít naiDNES.cz

Lžimberský nemá vyhráno: Fanoušci chtějí jeho skalp a padáka z repre

David Limberský si o sobě stále myslí, že je jednička. | foto: Jiří Janoušek

Hříšník David Limberský, jehož jméno je v posledních dnech nejčastěji skloňované ve spojitosti s řízením v opilosti, sice obměkčil vedení Viktorie Plzeň a české fotbalové reprezentace, fanoušci mu ale neodpustili. Naopak! Chtějí ho vidět pykat!

Fotogalerie

A za jeho prohřešky z posledních dní, kdy se centrem Prahy svým luxusním bentley řítil skoro 200 kilometrovou rychlostí, naboural, utíkal před policisty, posléze jim vyhrožoval, aby záhy nadýchal 1,5 promile alkoholu, si přejí jediné. Trvalé vyřazení z fotbalové reprezentace.

Na Facebooku se dokonce již vytvořila událost, které se hodlá zúčastnit více než 4 tisíce fanoušků českého fotbalu. Ti hodlají proti Limberskému protestovat desátého října na Letné při reprezentačním zápasu českého týmu proti Turecku.

Proč fanoušci už Limberského nechtějí:

S přihlédnutím k nedávným událostem okolo Davida Limberského jsme my, fanoušci české fotbalové reprezentace, razantně pro vyřazení Davida Limberského z týmu s platností již od zápasu s Tureckem v kvalifikaci na EURO 2016.

My, fanoušci české fotbalové reprezentace, apelujeme na https://facr.fotbal.cz/ a tým reprezentace v čele s trenérem Pavlem Vrbou pro vyřazení Davida Limberského trvale z týmu reprezentace ČR.
Hráč týmu má především reprezentovat a jít příkladem všem ostatním a hlavně našim dětem, mladým hráčům nejen z hlediska sportu ale obecného přístupu k životu. Což se naprosto vylučuje s řízením v opilosti a daným chováním okolo celé situace.

David Limberský po oné srdceryvné omluvě dal korunu oslavou gólu v utkání celku Viktorie Plzeň proti Příbrami 13. 9. 2015, myslíme si, že toto je naprosto nepřípustné chování jakéhokoli hráče natož reprezentanta.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:54 17. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  10
 • Cože
  8
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře