S Limberským jel v autě další fotbalista! O koho šlo a proč policii lhal?

David Limberský, fotbalista, kterému projde vše. | foto: iDNES.cz

V kauze autonehody Davida Limberského se objevila nová svědectví. I když zatím všechen hněv schytával dnes již bývalý kapitán Viktorie Plzeň, podle námi získaných informací během inkriminované noci neseděl ve svém luxusním voze sám!

David Limberský minulý týden v plné rychlosti v centru Prahy naboural, utíkal před policisty, posléze jim vyhrožoval, že je svlékne z uniforem a pak nadýchal 1,5 promile.

A jelikož je celá záležitost stále v šetření a hrozí mu až tři roky vězení, po nátlaku ze strany svého domovského klubu šel s pravdou ven. To samé nemůžeme říct o fotbalistovi Ondřeji Vaňkovi. I on totiž podle informací Expres.cz seděl v Limberského Bentley.

Fotogalerie

„David nejel v autě sám. Večer trávil s dalším reprezentantem Ondřejem Vaňkem,“ sdělil nám náš velmi dobře informovaný zdroj, který nám dokonce popsal, co pánové v inkriminovaný večer dělali.

„Limberský, Vaňek a další dvě osoby byli v Brasileiru na Staroměstském náměstí a posléze se přesunuli do baru Bed Lounge,“ dodal náš zdroj. A právě tady nastává kámen úrazu. Všichni tři spolujezdci totiž měli údajně vypovídat, že se s Limberským potkali až krátce před nehodou a jenom je vezl domů, takže nevěděli, že před jízdou pil.

To ale údajně nekoresponduje s důkazy, které má policie k dispozici. Ta údajně získala fotografie, ze kterých je zřejmé, že skupinka spolu popíjela již řadu hodin předtím, než Limberský kolem půlnoci sešrotoval své Bentley.

Přestože se o Vaňkovi zatím nevědělo, tučné pokutě ze strany klubu se údajně také nevyhnul.

Mluvčí klubu Pavel Pillár to ale nechtěl komentovat. Pro nás je to uzavřená záležitost a další vyjádření nebudeme poskytovat. Počkáme, k čemu dospěje policejní vyšetřování.“

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:55 13. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  24
 • Cože
  16
 • Tvl
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  13
Komentáře