Partnerka miliardáře Janečka pro Expres: Ženy vyměnil za gymnastiku, ale přehání to

20. května 2020
Půvabná partnerka miliardáře Karla Janečka (46) Lilia Khousnoutdinova (31) je vedle matematického génia šťastná. Konečně spolu tvoří spokojenou rodinu, nemusí řešit jeho nevěry a nové lásky, protože už tři roky jí byl partner věrný a slíbil, že to tak zůstane. Vztahová koučka je z jeho slibu v sedmém nebi, ale přece je tu něco, že by se nad jejich láskou mohla stahovat mračna. O tom promluvila sexy brunetka před kamerou Expresu.

Konečně pominul nouzový stav a společnost se snaží zase fungovat. Proto se Lilia Khousnoutdinova rozhodla, že je správný čas, aby se nafotil dlouho dopředu avizovaný charitativní projekt Jsem žena, jsem Evropa, kde slavné ženy představují historické postavy.

Tato akce Lilii zaměstnala na několik dní, byla z toho hodně unavená, ale je šťastná, že se věci pomalu vrací do normálu. Během karantény byli oba doma, teď se mohou stýkat s lidmi a věnovat se projektům. Karel se vrhl i na svoje koníčky, což jeho partnerce trochu vadí. 

„Já jsem s Karlem šťastná, není toho mnoho, co by mi vadilo. Ale napadá mě gymnastika. Samozřejmě je skvělé, že cvičí, ale on je tam skoro pořád. Neměla bych nic proti tomu, kdyby chodil dvakrát až třikrát týdně, ale on chodí čtyřikrát i pětkrát, to mi přijde moc,“ rozpovídala se Lilia pro Expres.

Sama přiznává, že i Karlovi na ní něco vadí a připomíná jí to dost často. O co jde?

Lilia zorganizovala charitativní focení se slavnými ženami.

Lilia zorganizovala charitativní focení se slavnými ženami.

„Třeba dnes mi ráno vynadal, že jsem si zapomněla vzít vitamíny. Že se ke svému tělu nechovám hezky a nestarám se o něj. To mě teď napadlo, co mu vadí,“ smála se krásná sexuální koučka. 

Chcete se o jejich vztahu dozvědět více? Pusťte si rozhovor, který jsme s Lilií natočili.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:28 čtvrtek 17. září 2020. Anketa je uzavřena.

  • 51
  • 40
  • 32
  • 31
  • 30
  • 30
Komentáře