jít naiDNES.cz

Bude jich zase o jednoho víc? Janeček své kněžce pokládá ruku něžně na břicho

Že by se u Janečkových urodil další plod lásky? Během snové dovolené na Bali si matematik užívá sluncem prosvětlené chvilky se svou duchovní ženou Lilií Khousnoutdinovou (30). Na jedné z fotografií, které kněžka sdílela na sociálních sítích, se Karel Janeček (45) k Lilii přivinul a na podbřišek jí něžně přiložil dlaň. Naznačuje tím, že očekávají další dítě?

Matematik a filantrop Karel Janeček se oddává momentům štěstí na Bali, kam vzal svou duchovní ženu Lilii Khousnoutdinovou s jejich sedmiměsíční dcerou Isabellou. 

Není pochyb o tom, že dvojice prožívá velmi zamilované období, ostatně svůj extatický stav obě hrdličky sdílejí často na sociálních sítích.

Zdá se ale, že na jednom ze snímků je uložena zpráva „mezi řádky“. Janeček se ke své kněžce láskyplně přivinul a na její lůno přiložil něžně svou dlaň. Přesně jako to dělají muži, kteří se dotýkají břicha svých těhotných žen.

Naznačuje Karel Janeček láskyplným gestem, že je jeho Lilia v očekávání?

Naznačuje Karel Janeček láskyplným gestem, že je jeho Lilia v očekávání?

Tohoto „vzkazu“ si všimlo také několik čtenářů. „Ty jo, to už je normální provokace!“ reaguje jedna ze sledovatelek zakladatelky Cesty extáze. Lili, já myslím, že bude další požehnané dítě,“ píše jedna z Liliiných obdivovatelek láskyplně. Tak miminko mě napadlo už před pár dny. Že, Lili?“ přispěchá s komentářem další žena.

Samozřejmě nic není jisté, ale pro početí dítěte má zamilovaná dvojice ideální podmínky. Za krátkou dobu jsou spolu poněkolikáté na exotické dovolené a zdá se, že Karel Janeček se rozhodl konečně oficiálně ukončit manželství s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, kterou si vzal v roce 2015 a má s ní syna Yanise.

Navíc jak Lilia nedávno naznačila, její milostný život s Janečkem jen kvete. Nic tak nebrání tomu, aby se rodina rozšířila o dalšího člena.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:38 14. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Haha
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře