Herečka Libuše Švormová: Co měla za techtle se Zdeňkem Svěrákem?

Libuše Švormová se do Zdeňka Svěráka „zakoukala“ při natáčení filmu Jako jed. | foto: Facebook.com

Uznávaná herečka Libuše Švormová (83) Expresu v otevřeném rozhovoru přiznala, co ji spojovalo s charismatickým Zdeňkem Svěrákem (83). Dokonce s potutelným úsměvem na rtech řekla, že si byli hodně blízcí. Co všechno ještě o jejich vztahu prozradila?

Herečka Libuše Švormová moc rozhovory nedává, ale pro Expres udělala výjimku a opravdu hýřila dobrou náladou. Proto se natolik otevřela, že začala mluvit i o vztahu ke Zdeňku Svěrákovi.

„Snad všechny herečky do něj byly zamilované. On byl vždycky takový gentleman, měl charisma a se ženami to uměl. I já jsem z něj byla chvíli paf,“ začala Libuška vyprávět.

Na otázku, na který film, jejž natáčela, nejraději vzpomíná, bez váhání odpověděla: Jako jed. Tam hrála Svěrákovu manželku a doslova si to užívala.

„Ten film mi utkvěl v paměti především kvůli Zdeňkovi. Vedle něj hrát bylo za odměnu. Já tam sice hrála děsnou semetriku, která mu zakázala milenku, ale užili jsme si při natáčení hodně srandy. Byla jsem v sedmém nebi,“ vyprávěla herečka dál.

Švormová na ten film dodnes ráda vzpomíná. Když o snímku vyprávěla, naprosto se zasnila, úsměv jí z tváře nemizel. Zkrátka bylo vidět, že ta náklonnost mezi herci musela být veliká.

Ale milenci se z nich nikdy nestali. Oba si našli jiné životní partnery a dodnes zůstali přáteli. Je však poznat, že by se herečka ani dnes natáčení se Zdeňkem Svěrákem nebránila. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat