jít naiDNES.cz

Došly peníze? Libor Bouček se dva dny po svatbě vrátil do práce!

Po svatbě se většinou létá na svatební cestu. Libor Bouček a jeho krásná novomanželka Gábina Boučková to mají ale opačně. Líbánky si totiž užili před svatbou. A věděli proč.

Byla to sice jeho třetí svatba, rozhodně na ní ale nešetřil. Libor Bouček jenom dva dny po svém velkém dni prozradil, proč se tak rychle vrátil do práce.

„Když jsem se po svatbě podíval na ten závěrečný účet, řekl jsem si, že je třeba vrátit se do práce. Myslím si, že i manželka je ráda, že jsem v práci,“ sdělil nám pobaveně Bouček, jehož jsme se tak museli zeptat, kolik veselka stála.

„Stálo to jako každá svatba,“ vysvětlil Bouček, pro kterého to byl již třetí sňatek, tudíž má své zkušenosti. Přesto ceny porovnal i s kamarády, kteří se nedávno ženili. 

„Porovnával jsem to s kamarády, a jelikož jsme zvolili komornější prostředí a místo zámku zříceninu, tak to nebyl extrémní rozpočet,“ vysvětlil Bouček, který ale i tak musel oželet svatební cestu.

Místo ní byl v pondělí večer na tiskové konferenci České Miss, kterou bude již tuto neděli živě moderovat.

„Byli jsme pryč celý červenec. Máme krásnou cestu za sebou. Na svatební cestu tak nezbyl čas. Teď pracujeme,“ uzavřel Bouček.

Fotogalerie

Komentáře