Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Lia Kees: Jsem zpět! Konec s alkoholem, nový přítel i kariéra. Pomáhá modelkám a chystá přehlídky

  Miss Europe 2016 Lia Kees hlásí návrat po delší době. Přestala prý s alkoholem,...

  Miss Europe 2016 Lia Kees hlásí návrat po delší době. Přestala prý s alkoholem, má nového partnera i kariéru. | foto: Lia Kees

  Bývala jí plná média. Jak díky úspěchům v soutěžích krásy, tak i kvůli menším či větším skandálům. Modelka Lia Kees se ale před časem zcela stáhla z veřejnosti, vyhýbala se bujarým večírkům i pozornosti celkově. A podle svých slov se mezitím v tichosti úspěšně poprala se svými démony, především alkoholem. Šest měsíců abstinence hodlá oslavit na módní přehlídce své vlastní společnosti, k organizací jí pomáhá i její nový přítel.

  Miss Europe z roku 2016 se nikdy netajila tím, že si uměla užívat. Večírky, to byla její parketa. Expresu se ale Lia Kees po dlouhém čase svěřila, že tomu je dávno konec a teď tvrdě pracuje jak na svém vzhledu, tak i kariéře.

  „Úplně jsem překopala svůj život. Dala jsem si naprostý zákaz alkoholu, drog a přehnaných večírků. Spousta lidí si myslí, že jsem prošla nějakou léčebnou nebo podobným zařízením, ale já jsem se ve skutečnosti sama ze dne na den rozhodla, že si dám stopku. Přestala jsem pít a užívat drogy a brzy to bude půl roku, co jsem naprosto čistá. Vracet se k tomu nehodlám,“ říká Lia.

  „Večer si vyrazím, ale alkohol si odpírám. Já na něm ale ve skutečnosti závislá nebyla, jak někteří lidé tvrdí. Jenom jsem to s těmi večírky přeháněla. Došla jsem k tomu, že mi to nijak neprospívá, odřízla jsem se od lidí, kteří mi také nijak neprospívali, a teď mám pouze partnera, cvičení a práci. Jsem si naprosto jistá tím, že to dotáhnu tam, kam chci, a dělám pro to maximum. Zatáhla jsem za to a práce už nese výsledky,“ dodává s úsměvem.

  Aktuálně má Lia podle svých slov nejlepší formu v životě. Pravidelně cvičí, zhubla na 62 kilo. Po několika neúspěšných vztazích také našla partnera, po jehož boku se cítí šťastně.

  „Seznámili jsme se díky práci, potřeboval hostesky na svou firemní akci. Je to podnikatel. Maximálně mě podporuje, nenutí mě stát doma u plotny. Dobře mi radí a je to fakt ten nejlepší chlap, kterého jsem za celý život potkala. Samozřejmě se ke mně chová jako ke královně a já mu to s láskou opětuji,“ popisuje s nadšením.

  Právě i s podporou partnera totiž Lia dokázala nastartovat novou kariéru, tu podnikatelskou. Založila společnost Be Star Media Group, skrze kterou se snaží zužitkovat svoje zkušenosti s modelingem a pomáhá dívkám, které svět přehlídek a focení láká. Spolupráci už navázala třeba se značkou Sedusainte.

  „Be Star Media Group se zaměřuje na celkovou tvorbu osobnosti dívek, které chtějí ve světě módy a médií prorazit. Nejsme klasická modelingová agentura, máme k dívkám naprosto jedinečný přístup. Já sama zažila pády i vzestupy, udělala jsem v životě spoustu chyb, ale myslím si, že je to zcela normální a patří to k vývoji. Momentálně máme v agentuře dvanáct modelek, jsou to mladší slečny, které vedeme k zdravému životnímu stylu, nastavujeme jim plán. Dostáváme spousty nabídek na různé akce, otvíračky, focení a podobně,“ říká pyšně Lia.

  „Agenturu jsem založila proto, že mám v odvětví zkušenosti. Od čtrnácti let se pohybuji v odvětví módy a médií, dělala jsem fashion modeling, chodila jsem přehlídky tuzemských i zahraničních top návrhářů, například i Beáty Rajské, samozřejmě mám odchozený i český fashion week, kde jsem měla hlavní model, mezitím jsem stihla nafotit Playboy. Vyhrála jsem titul miss Europe 2016 a umístila jsem se na mis Monako 2019. A vím, že i na různých soutěžích to není jen o vzhledu, ale o celkové prezentace sebe samé, disciplíně a tak dále,“ vysvětluje.

  Právě se svou novou agenturou také chystá první velkou akci, a to přehlídku v hotelu Ambassador.

  „Akce je součástí charitativního pokerového večera. Bude to přehlídka krásných dívek, prádlo, šaty, bude to vážně skvělé. Dala jsem si s tím práci, makám na tom přes čtvrt roku, bude to neskutečná show ve stylu Victoria´s Secret, Kinky Armour a The Dress, což je butik s luxusními, ručně šitými a zdobenými šaty, které nemají konkurenci. Také budeme mít přehlídku šperků od značky Amaro Diamonds,“ popisuje Lia Kees.

  „Modelky jsou naše, jsou to krásné a začínající hvězdy. Bude to high class, skvělá atmosféra, příjemní lidé,“ dodává.

  Fotogalerie