Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

LH

Já to tedy nesledoval, jen následné informace v tisku. Na YT jsem si pustil vítězku a našeho. A ani jedno vystoupení mě nijak nezaujalo, jen ona mohla zaujmout velkým poprsím a dlouhýma nohama. Když to třeba porovnám se skupinou ABBA, tak ta je o několik pater výše.