jít naiDNES.cz

Léto Lucie Váchové: Místo luxusní dovolené jihočeské Lipno!

Váchovi si bez jachty své léto nedokážou představit. | foto: Archív Lucie Křížkové

Miss České republiky 2003 Lucie Váchová-Křížková (30) si užívá léto plnými doušky. Ale na rozdíl od jiných českých krásek svůj volný čas netráví v nějaké exotické destinaci, ale v Česku.

Vzhledem k tomu, že je její manžel úspěšný jachtař, tráví celá rodina léto v bezprostřední blízkosti vody. Letos je jejich základnou jihočeské Lipno nad Vltavou.

Zatímco David trénuje, Lucie se synkem vyráží na výlety po okolí. Na Lipně bydlí celá rodina v obytném autě, což je veliké dobrodružství hlavně pro malého Davídka. 

Lucie Křížková měla velmi aktivní léto.

Lucie Křížková měla velmi aktivní léto.

„David byl naposledy doma v Plzni někdy začátkem června. Protože chci, aby byla rodina pohromadě, trávíme tu se synkem také většinu léta. Pro mě to ale rozhodně není za trest, spíše za odměnu. Lipno nad Vltavou je pro aktivní trávení času jako dělané,“ libuje si Lucie, která je ráda stále v pohybu.

Když je David na vodě a trénuje, vyráží Lucka se synkem na cyklo výlety po blízkém okolí, ale aktivitám na vodě se také nebrání. „Často vyplouvám s Davídkem na veslici, nebo na paddle boardu. Když má manžel čas, sveze nás na plachetnici.“

Fotogalerie

Malého Davídka do jezdění na lodi ještě příliš nezasvěcují. „Když bude Davídek chtít, začnu ho s jachtingem seznamovat za rok, dva. Dříve to nemá smysl, je ještě malý,“ vysvětluje Křížek, několikanásobný mistr České republiky v jachtingu.

„K vodě má ale synek blízko. Lodě a jachting ho obklopují už od mala. Jsem zvědavá, jestli se potatí,“ dodává Lucie.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:00 27. prosince 2015. Anketa je uzavřena.

 • Super
  1
 • Haha
  1
 • Cože
  1
 • Trapas
  1
 • Sladký
  1
 • Tvl
  1
Komentáře